Okunma

Kariyer Bölümü Açıldı!


09 Aralık 2008 Salı 09:54
Kariyer Bölümü Açıldı!

Bünyesindeki uzmanları ve başarılı eğitimleri ile kısa zamanda adını duyuran ve önemli işlere imza atan AcademyTech ile birlikte gerçekleştirilen proje ile ShiftDelete.Net Kariyer bölümü açıldı. Bu kategori içerisinde, geleceğin mesleklerine sahip olmak için bilmeniz gerekenleri, uzmanların tavsiyelerini bulacaksınız. Sık sık güncellenecek olan Kariyer bölümünde şimdiden okunmayı bekleyen çok sayıda makale ve uzman görüşü bulunuyor.

Bu Kadarla Sınırlı Değil

Önemli makaleleri, hem yazılı hem de videolu olarak paylaşmanın yanı sıra, okurlarımızın etkileşimli olarak da bilgi alabilmesini sağlamak amacıyla, SDN Forum ile destekleyeceğiz. Forumda açılan yeni kategoride, merak ettiklerinizi AcademyTech uzmanlarına ulaştırabileceksiniz. Biriken sorular, her hafta AcademyTech tarafından yanıtlanacak ve forumda eşi bulunmaz bir bilgi bankası oluşacak.

:: Kariyer bölümü için istek ve önerilerinizi bizimle paylaşmak için tıklayın.

Yazan: Hakkı Alkan
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kariyer Bölümü Açıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kariyer Bölümü Açıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kariyer Bölümü Açıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "