Okunma

İnsana Saygı Gösteren Şirketler


12 Şubat 2009 Perşembe 09:58
İnsana Saygı Gösteren Şirketler

Kariyer.net tarafından verilen 8. İnsana Saygı Ödülleri, Kariyer.net’in ana sponsorluğunu üstlendiği 14. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde sahiplerini buldu. Bu yıl 33 farklı sektörden toplam 82 firmaya verilen İnsana Saygı Ödülleri ile insan kaynakları alanında yürütülen başarılı çalışmaların öne çıkarılması hedefleniyor.


Gecede ödüller Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azöz tarafından verildi.

İnsana Saygı Ödülleri, Kariyer.net’te ilan yayınlayan firmaların, bu ilanlara yapılan başvuranları cevaplama oranlarına göre veriliyor. Öte yandan 2008 yılında en çok istihdam yapan ve en çok başvuru alan firmalar da ödüllendirildi. 11 Şubat akşamı Lütfi Kırdar Kültür ve Kongre Merkezi’nde yer alan Kariyer.net standında verilen İnsana Saygı Ödülleri ile insan kaynakları alanında yürütülen başarılı çalışmaların ödüllendirilmesi amaçlanıyor.

Bilişim Sektöründe Ödül Alanlar

Toplam 82 firmanın ödüllendirildiği gecede bilişim sektörünün tanıdık isimlerine de rastlamak mümkündü. Turkcell ve grup şirketleri 2008 yılında en çok istihdam yaratan firmalar arasında yer alırken; İnsana Saygı Ödülleri’nin bilişim sektöründe ödül alan isimleri ise Netsis, Koç Bilgi Grubu ve EES Entegre Enformasyon Sistemleri oldu.

:: Ödül alan şirketlerden birinde çalışıyor musunuz?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnsana Saygı Gösteren Şirketler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnsana Saygı Gösteren Şirketler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnsana Saygı Gösteren Şirketler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "