Okunma

Karşınızda İki Yeni Blu-ray Yazıcı!


19 Ağustos 2009 Çarşamba 13:57
Karşınızda İki Yeni Blu-ray Yazıcı!

Blu-ray donanımları giderek hayatımızdaki yerini almaya başladı. İki sene önce piyasada Blu-ray mi HD-DVD mi tartışmasını yaparken, sene başındaki Blu-ray’in galibiyetiyle birlikte son kullanıcı için donanımlar daha uygun fiyatlara inmeye başladı. Buffalo adlı bir japon firması, 10x yazma hızındaki iki adet yeni Blu-ray yazıcısını basına tanıttı. Önümüzdeki ay satışa sunulacak olan yazıcılar, BR-H1016SU2 (harici yazıcı) ve BR-H1016FBS-BK (dahili yazıcı) isimleri verildi.

BR-H1016SU2 Harici Blu-ray yazıcı

Blu-ray yazıcılar, CyberLink‘in PowerDirector 8 HE, PowerProducer 5, PowerDVD 8, Power2Go 6, PowerBackup 2, InstantBurn 5 ve MediaShow 4 LE yazılımlarıyla birlikte geliyor. Fiyatları ise sırasıyla $359 ve $300.


BR-H1016FBS-BK Dahili Blu-ray yazıcı

:: Blu-ray sürücü almayı düşünüyor musunuz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/96426-karsinizda-blu-ray-yazici-new-post.htmlyazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Karşınızda İki Yeni Blu-ray Yazıcı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    fiyatlar biraz pahalı gibi ama bir zaman gelecek herke

" Karşınızda İki Yeni Blu-ray Yazıcı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Karşınızda İki Yeni Blu-ray Yazıcı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Karşınızda İki Yeni Blu-ray Yazıcı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "