Okunma

Karşınızda Su Destekli Jet-Pack!


09 Ekim 2010 Cumartesi 11:11
Karşınızda Su Destekli Jet-Pack!

Jet-Pack‘ler uzun yıllardır bilim kurgu dünyasının pişirip pişirip önümüze sunduğu bir teknoloji olarak tanınıyor. Fakat ne var ki masraflı olmaları, fazla yakıt harcamaları ve pratik olmamaları, jet-pack’lerin sadece zenginlere özel kişisel eğlence aracı olarak kalmasına olanak sağladı.

Peki işin içine akışkanları, yani sıvıların itme gücünü katarsak ne olur? Bu sorunun cevabını vermek isteyen bir grup girişimci, orijinal jet-pack’lerin aksine hiçbir masrafa girmeden bakın ne hallere düşüyor:

 

#y3/f27733c86caf9b84219b7df2169539c2.flv#

 

:: Bu tür bir girişimde bulunmak ister miydiniz?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Karşınızda Su Destekli Jet-Pack! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Karşınızda Su Destekli Jet-Pack! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Karşınızda Su Destekli Jet-Pack! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "