Okunma

Kartondan piyano ile dilediğinizi çalın


24 Şubat 2018 Cumartesi 21:03
Kartondan piyano ile dilediğinizi çalın

Hepimizin çocukken hayali olan enstrümanlar, bazıları için hayatlarının bir parçası olurken bazıları için ise hayal olarak kalmaya devam etti. Japon menşeili YUDO, KAMI-OTO adını verdiği kartondan piyano ile 7’den 70’e herkese hitap ediyor.

80 gram ağırlığında kartondan piyano

KAMI-OTO, bir süre boyunca Sony Computer Entertainment adına çalışan Reo Nagumo’nun girişimcilik iç güdüsünün tetiklenmesiyle ortaya çıkan bir piyano.

Onu özel yapan şey ise, sahip olduğu küçük boyutların yanı sıra 80 gram ağırlığa sahip olması. Bu ağırlığı ise, ana materyali olan kartona borçlu.

2 oktav genişliğe sahip olan piyanoyu micro USB kablo aracılığıyla ister herhangi bir DAW yazılımına, isterseniz telefon veya tabletinize bağlamanız mümkün.

YUDO, aynı zamanda KAMI-OTO’yu satın almanız durumunda kendileri tarafından geliştirilen piyano yazılımlarını size ücretsiz olarak sunuyor.

Teslimat tarihi ve fiyatlar

Kutudan bir adet devre kartı ve 3 adet kartonla çıkan KAMI-OTO, yaklaşık 30 dakika süren karton katlama işlemin ardından kullanıma hazır hale geliyor.

YUDO, bazı paketler için kutu içerisinde 2’şer adet siyah ve beyaz piyano tuşlarının bulunduğu yedek kartonları koymayı ihtimal etmemiş. Böylece tuşlar zarar gördüğünde de kolayca değiştirebilirsiniz.

Ağustos 2018’de teslimatı planlanan ürün, Kickstarter üzerinden desteklerinizi bekliyor.

Ürün, Bluetooth aracılığıyla kablosuz ve kablolu olmak üzere iki farklı sürüme sahip.

Ürünün bazı paketleri;

1 Adet KAMI-OTO (Bluetooth’suz) –> 28$
1 Adet KAMI-OTO (Bluetooth’lu) –> 37$
1 Adet KAMI-OTO (Bluetooth’suz yedek kartonlu) –> 37$
1 Adet KAMI -OTO (Bluetooth’lu yedek kartonlu) –> 47$

Ürün hakkında daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayın.

:: Herhangi bir enstrüman çalıyor musunuz?
yazarBerkin Kayalar

Küçüklüğünden beri teknolojiyle içli dışlı olan ve en yeni gelişmeleri paylaşan Berkin, boş vakitlerinde Nintendo oyunları oynamaktan keyif alıyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kartondan piyano ile dilediğinizi çalın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kartondan piyano ile dilediğinizi çalın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kartondan piyano ile dilediğinizi çalın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "