Okunma

Kartuş İçin Dünyanın Parasını Ödemeyin


11 Haziran 2009 Perşembe 07:11
Kartuş İçin Dünyanın Parasını Ödemeyin

İsviçre‘nin Zurich şehrinde açılan Pelikan‘nın Ar-Ge merkezine ait gezimizle ilgili dün yayınladığımız röportajın ardından, konuyu bir de tüketiciler açısından değerlendirmek istedik.

Videoyu İzleyin

Cep yakan kartuş fiyatları, tüketicileri yasal olmayan yollara ittiğinden dolayı konuya aydınlık kazandırmak için Hürriyet gazetesinde daha çok “Tüketicinin Erkan Abisi” olarak bilinen deneyimli gazeteci Erkan Çelebi ile bir röportaj gerçekleştirdik.

:: Kartuş konusunda sizin öneriniz nedir? Forumda tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Kartuş İçin Dünyanın Parasını Ödemeyin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Teşekkürler güzel bilgiler var.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Kartuş veya toner doldurtmak niye yasal değilki ben parasını verip almışım kartuşun artık bana aittir o, garanti kapsamı dışına çıkar derseniz o ayrı

" Kartuş İçin Dünyanın Parasını Ödemeyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kartuş İçin Dünyanın Parasını Ödemeyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kartuş İçin Dünyanın Parasını Ödemeyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "