Okunma

Kasım Ayındaki Saldırılar


02 Aralık 2007 Pazar 22:00
Kasım Ayındaki Saldırılar
BitDefender’ın yayınladığı rapora göre Kasım ayı da ayın yıldızı olan bir zararlı yazılımın etkisi altında geçmiş durumda. Toplam tehditlerin %28,62‘si oranında tespit edilen NSAnti.J yazılımı ilk onun en tepesinde, en baskın tehdit olarak görünüyor. Bunun yanında genel trojan türleri ikinci sırada ve eski dostumuz Netsky‘In birçok türevi de bütün tehditlerin yanında kendisine oldukça fazla yer bulmuş durumda.

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kasım Ayındaki Saldırılar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kasım Ayındaki Saldırılar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kasım Ayındaki Saldırılar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "