Okunma

Kaspersky CEO’su İTÜ’ye Gelecek


19 Eylül 2010 Pazar 16:00
Kaspersky CEO’su İTÜ’ye Gelecek

Üniveriste öğrencilerine daha iyi bir kariyer sağlamak için hazırlanan kariyer günlerine genelde sektörün tanınmış isimleri katılıyor. Yerli yöneticilerin ilgi gösterdiği bu organizasyonlara artık yabancı CEO’larda katılmaya başladı. Kaspersky‘ın CEO‘su Eugene Kaspersky İTÜ’nün davetlisi olarak ülkemize gelecek.

 

 

Öğrencilerin Sorularını Cevaplayacak

Kaspersky, öğrencilere “BT Güvenlik Dünyasının Bugünü ve Yarını”, “BT Sektöründe Kariyer Planlarken”, “Kaspersky Lab Eğitim Programı hakkında” konularında konferans verecek.

Yönetici daha sonra öğrencilerin sorularını cevaplayacak.  Organizasyon 5 Ekim 2010 tarihinde,İTÜ Maslak Kampüsü Kültür ve Sanat Birliği Oditoryumu’nda saat 13:30 – 15:30 tarihleri arasında gerçekleşecek.   

:: Organizasyona katılmayı düşünüyor musunuz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172231-kaspersky-ceosu-ituye-gelecek.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kaspersky CEO’su İTÜ’ye Gelecek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    saçma dünyanın en berbat virüs programısınız

" Kaspersky CEO’su İTÜ’ye Gelecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kaspersky CEO’su İTÜ’ye Gelecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kaspersky CEO’su İTÜ’ye Gelecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "