Kaspersky Endpoint Security for Business Yenilendi


08 Haziran 2015 Pazartesi 06:00
Kaspersky Endpoint Security for Business Yenilendi

Kaspersky Lab, kurumlar için ana ürünü olan Kaspersky Endpoint Security for Business Service Pack 1‘in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Üstün bir güvenlik sağlamaya ek olarak kurulumu ve yönetimi daha da kolaylaştırılan esnek platformun bu yeni sürümü artık, performanslarına minimum etkiyle kurumsal ağlara bağlı tüm cihazlar için daha gelişmiş özellikler sunuyor.

Kaspersky Endpoint Security for Business’te yeni olan nedir?

Kaspersky Endpoint Security for SP1’in dağıtım paketinde %30 azaltma ve uç nokta şifreleme modülünün entegrasyonu, uygulama sırasında ağ trafiğini büyük ölçüde azalttı ve kurulum ve yönetim süreçlerini hızlandırdı. Uzak bir ağda bir güncelleme yapmak gerekli olduğunda BT yöneticisi, ağdaki bir bilgisayarın gelişmiş Yama Yönetim işlevini kullanan bir Güncelleme Aracısı olarak çalışmasını sağlayabilir

Trafiği azaltmak için tüm güncellemeler bu bilgisayara gönderilebilir ve buradan ağın her yanına yayılabilir. Güncellemeler günün her anı hem manuel hem de otomatik olarak sağlanabilir ve BT yöneticisi kurulum durumlarını izleyebilir.

Kaspersky Lab’ın gelişmiş şifreleme çözümleriyle birlikte akıllı kartlar ve işaretleri kullanan iki faktörlü kimlik denetimi, yetkisiz erişime karşı ek koruma sağlar.

Kaspersky Güvenlik Merkezi Web Konsolu artık mobil cihaz yönetimini desteklemekte ve BT uzmanlarının, çalışanları kurumsal ağa bağlandıklarında kişisel cihazlarını uzaktan yönetmelerine olanak tanımaktadır. Ayrıca Kaspersky Mobil Cihaz Yönetimi, popüler Microsoft Exchange Active Sync, Samsung Knox 2.0 ve Apple MDM mobil platformlarda çalışan cihazlar için tek bir kullanıcı arayüzü üzerinden güvenlik ilkeleri uygulayabilir ve ayarlayabilir.

:: Kaspersky Endpoint Security for Business kullanıyor musunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kaspersky Endpoint Security for Business Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kaspersky Endpoint Security for Business Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kaspersky Endpoint Security for Business Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xbox Series S kutusundan çıkıyor! Xbox Series S kutusundan çıkıyor!
  2. 2 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  3. 3 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  4. 4 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  5. 5 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  6. 6 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  7. 7 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  8. 8 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  9. 9 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  10. 10 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!