Okunma

Kaspersky Herkesi Web’lendirecek


26 Ocak 2011 Çarşamba 08:45
Kaspersky Herkesi Web’lendirecek

Güvenlik firmaları tüketicilerini yönlendirmek için kampanya yapmaya devam ediyor. Kaspersky’in Türkiye distrübitörü Helyum Bilişim, Webadam.com ile ilginç bir proje için biraraya geldi.

Bu iki kurumun ortaklığıyla birlikte, Kaspersky marka anti virüs kullanan tüketiciler 19 lira karşılığında kendi ve adları soyadlarıyla biten bir e-posta adresine sahip olabilecek.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabiliyor?

 

Webadam.com‘un sağladığı bu e-posta adresinin dışında tüketiciler 2000 MB web alanı, 10.000 MB trafik, 10 adet e-posta hesabı, 2 adet mysql veritabanı ve ücretsiz alan adı içeren bir pakete de sahip olacak.

Kampanyadan faydalanmak için bu link‘e tıklayabilirsiniz.

:: Bu kampanyadan faydalanacak mısınız? Firmalardan başka ne tarz kampanyalar bekliyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kaspersky Herkesi Web’lendirecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kaspersky Herkesi Web’lendirecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kaspersky Herkesi Web’lendirecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "