Kaspersky Pure İle Tanışın


14 Nisan 2010 Çarşamba 17:14
Kaspersky Pure İle Tanışın

Kaspersky Lab uzmanları tarafından geliştirilen Kaspersky PURE, bilgisayar nerede ve hangi amaçla kullanıyor olursa olsun, güvenli ve korumalı dijital ortam sağlıyor.

Ayrıca, genişletilmiş ebeveyn kontrol, şifreleme araçları ve tüm ağ ile web tarayıcısının ince güvenlik ayarlarını yapma imkanı tanıyor. Böylece kullanıcılar, bilgisayarın uzmanlık isteyen Windows’un standart ve gelişmiş seviyedeki ince ayarlarını artık kendileri kolayca yapabiliyor.

Kaspersky PURE’n sahip olduğu “sandbox” (kum havuzu) teknolojisi, şüpheli uygulamaları güvenli ve gerçek sanal ortamda çalıştırıp, web tabanlı tehditlerin etkisinden kurtarıyor.

Kaspersky Anti-Virus ve Kaspersky Internet Security 2010‘un bilinen tüm özelliklere sahip olan Kaspersky PURE, içinde barındırdığı modül ile tüm bilgileri kripto ederek başkaları tarafından okunmasını tamamen engelleyebiliyor.

Ayrıca proaktif zararlı saptama uygulama kontrolü, şüpheli programların şifre, giriş, kişisel bilgi ve işletim sistemine sızmaları engelliyor.

 

 

Kaspersky PURE ile neler yapabilirsiniz?

 • Bilgisayarınız kapalı, düzenli korumanız devre dışı olsa da, şifrelenmiş içerik özelliği sayesinde, sabit diskinizin kaybolup çalınması durumunda bile bilgileriniz siber suçlularının eline geçmez.
 • Verilerinizi çalışmanız devam ederken şifreleyebilirsiniz. E-posta, forum, blog veya online banka hesaplarınızın hem şifre çözümü, hem de şifrelemesini aynı anda yapabilirsiniz.
 • Şifrelemek istediğiniz nesneleri seçebilir, tüm disk bölmesi veya disk bölmesinin bir kısmı şifreleyebilirsiniz. Şifreli dosya taşıyıcısı oluşturabilir, e-posta vasıtasıyla gönderebilir, CD’ye kaydedebilir veya silebilirsiniz.
 • Ebeveyn kontrol modolüyle, çocuğunuzun bilgisayar kullanımı ve İnternet erişininin zamanlamasını tanımlayıp, sınırlama getirebilirsiniz.
 • IM kontrolüyle, ev adresi, telefon numarası gibi ön tanımlı kelimeleri içeren mesajları bloke edebilirsiniz.
 • Fotoğraf, belge ve ihtiyaç duyacağınız tüm verilerinizin yedeklenmiş bir kopyasını oluşturabilirsiniz. Windows’un standart veya gelişmiş seviyedeki tüm ince ayarlarlarını kendiniz yapabilirsiniz.
 • Bir tıkla ağın güvenlik durumunu görüp, sistemin oluşturduğu günlük ve raporları görebilirsiniz.

:: Bu ürünü beğendiniz mi? Kaspersky Pure hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kaspersky Pure İle Tanışın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kaspersky Pure İle Tanışın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kaspersky Pure İle Tanışın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
 2. 2 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
 3. 3 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
 4. 4 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
 5. 5 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
 6. 6 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 7. 7 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 8. 8 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
 9. 9 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
 10. 10 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?