Okunma

Kaspersky, Siber Savaşlar Hakkında Konuştu


24 Şubat 2015 Salı 13:30
Kaspersky, Siber Savaşlar Hakkında Konuştu

Kaspersky Lab tarafından her yıl Karayipler ve çevresinde düzenlenen Security Analyst Summit etkinliğine katıldık. Kaspersky’nin geliştirdiği teknolojiler kadar yaptığı şovlarla da dikkatleri cezbeden etkinliğinde bizi bekleyen yeni tehditlerle de tanıştık.

Tehditlerin İnterneti

Etkinlik sonrasında Kaspersky lab’ın CEO’su Eugene Kaspersky ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajda bir sonraki tehdit alanının ne olduğunu için uzmanına sorma fırsatı bulduk. Nesnelerin İntereti için Tehditlerin İnterneti yakıştırmasını yapan Kaspersky bakın neler dedi.

:: Televizyonlarınızın güvenliğini nasıl sağlayacaksınız?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kaspersky, Siber Savaşlar Hakkında Konuştu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Siber saldırıları ve virüsleri bir kenara bırakıp, donanımlar içerisine yerleştirilen açıklar ne olucak? Fabrıka çıkışlı işlemcıler olsun, hardiskler olsun vsvs önbelleklerine yerleştirilen ve format dahı atsanız diski tamamen silsenız dahı bulunamayan yada hıcbır vırus koruyucunun dahı bulamadığı.Bunlara artı olarak telefon hatlarının içerisine dahı bu programların yüklendığı ve krıptolu telefon dahı olsa dınlenebıldığı bir çağda yasıyoruz. Sız ıstedığınız kadar guvenlık amaçlı programlar geliştirin teknolojı yapan, dizginleri elinde ***** kadar basıt ıste.

" Kaspersky, Siber Savaşlar Hakkında Konuştu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kaspersky, Siber Savaşlar Hakkında Konuştu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kaspersky, Siber Savaşlar Hakkında Konuştu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "