Okunma

Kaspersky Kurumsal Dağıtıcısını Seçti


21 Temmuz 2011 Perşembe 08:00
Kaspersky Kurumsal Dağıtıcısını Seçti

Geçtiğimiz aylarda, Türkiye’de olaylı bir şekilde tekrar yapılanma kararı alan Kaspersky ülkemizdeki dağıtıcılarını da yeniledi. Kısa süre önce E-Data ile birlikte bireysel tüketicilere ürünlerini sunma kararı alan Kaspersky, şimdi ise kurumsal taraftaki ortağını da seçti.

İşte Yeni Oluşum

Medyasoft ile anlaşan Kaspersky ülkemizdeki bu köklü firmanın dağıtım ağından faydalanacak. Peki Kaspersky Türkiye ofisindeki yeniden oluşum şu anda hangi durumda?

Bu özel röportajımızda, Kaspersky Türkiye’nin ülkemizdeki kurumsal yatırımlarını ve Medyasoft’un şirketlere sunacağı çözümleri görebilirsiniz.

:: Kaspersky’in yeni oluşumunda firmadan beklediğiniz adımlar nelerdir?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kaspersky Kurumsal Dağıtıcısını Seçti”

  1. antimatter dedi ki:

    Olur böyle vakalar…
    Helyumda gitmiş TrendMicro ile anlaşmış…

" Kaspersky Kurumsal Dağıtıcısını Seçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kaspersky Kurumsal Dağıtıcısını Seçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kaspersky Kurumsal Dağıtıcısını Seçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "