Okunma

Kaspersky Türkiye’de Yeniden Yapılanıyor


09 Mart 2011 Çarşamba 15:50
Kaspersky Türkiye’de Yeniden Yapılanıyor

Güvenlik firması Kaspersky geçtiğimiz hafta şok bir kararla Türkiye‘deki stratejilerini değiştireceğini açıklamıştı. Firmanın bu hamlesi, tüketicilerin ve müşterilerin akılnda ‘Kaspersky Türkiye’den çekiliyor mu?’ sorusunun oluşmasına neden oldu.

Güvenlik firması bugün yaptığı resmi açıklamayla Kaspersky’in Türkiye pazarından çekilmediği tersine daha güçlü olmak için bazı değişikliklere gireceğini açıkladı.

Bu yeniden yapılanma sürecinde Kaspersky Lab Türkiye Ofisi müşterilerine ve ortaklarına şimdiye kadar verdiği teknik ve pazarlama desteğini eksiksiz devam ettirecek. Kaspersky Lab Türkiye Ofisi Genel Müdürü Murat Göçe’nin 31 Mart 2011 tarihi itibariyle Kaspersky Lab ile ilişkisi kalmayacak.

Hedef Pazarı Genişletmek

Türkiye pazarında yüzde 40 ev kullanıcısı yüzde 4 ise kurumsal müşteri pazarına sahip olan firma, yeniden yapılanma sürecinde BT pazarına olan yatırımlarını artıracak.

Kaspersky Lab Gelişen Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Garry Kondakov Türkiye ofisindeki değişiklerle birlikte ülkemizdeki güvenlik pazarının dünyadaki ilk üçe girmesi için çalışacaklarını belirtti.

:: Sizce Kaspersky yeni yapılanmasında ülkemizde ne gibi stratejilere önem vermeli?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Kaspersky Türkiye’de Yeniden Yapılanıyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Sorun yaşayan ya da bilgi almak isteyen kullanıcılar ***** adresinden online destek alabilirler.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaslar,
  ***** adresi calisiyor.

 3. rtsbora dedi ki:

  pazarda yayılabilmeleri için norton gibi cazip kampanyalar yapmaları lazım. hangi teknomarkete gitsem raflarda indirimli nortonları görüyorum. inidirm de az değil, %50…

" Kaspersky Türkiye’de Yeniden Yapılanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kaspersky Türkiye’de Yeniden Yapılanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kaspersky Türkiye’de Yeniden Yapılanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "