Katlanabilir telefon FlexPai 2 erken tanıtılacak!


12 Şubat 2020 Çarşamba 09:00
Katlanabilir telefon FlexPai 2 erken tanıtılacak!

Samsung Unpacked etkinliği ile birlikte Galaxy S20 serisini tanıtmakla birlikte katlanabilir telefon Galaxy Z Flip‘i de tanıttı. Tüm gündemi yeni Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip meşgul etse de, diğer telefon üreticileri de çalışmalarına devam ediyor. MWC’ye katılmayacağı netleşen Royole, yeni katlanabilir telefonu FlexPai 2 çıkış tarihini erken bir tarihe çekme kararı aldı.

Katlanabilir telefon FlexPai 2 çıkış tarihi öne çekilecek!

Samsung’un Galaxy S20 serisini, Galaxy Buds Plus‘ı ve yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip‘i tanıttığı etkinlik birçok kişinin dikkatini Samsung’a çevirse de, Çinli telefon üreticileri de çalışmalarına devam ediyor. Motorola Razr ve Galaxy Z Flip’in güçlü Çinli rakibi Royole FlexPai 2 beklenen tarihten daha erken bir tarihte gelecek.

Her yıl birçok teknolojinin tanıtımına ev sahipliği yapan MWC konusunda corona virüsü tehlikesi devam ediyor. Birçok şirketin MWC’ye katılmayacağını açıklamasının ardından, Çin merkezli şirket Royole de etkinliğe katılmayacağını bildirdi. Açıklamayla birlikte MWC‘de tanıtacağı yeni cihazlarını, yeni bir lansman ile tanıtacağını da açıklayan şirket, özellikle katlanabilir telefon Royole FlexPai 2’nin beklenenden önce geleceğini vurguladı.

Katlanabilir telefon FlexPai 2 çıkış tarihi öne çekilecek! - ShiftDelete.Net(1)

Şirket tarafından lansman tarihi konusunda net bir açıklama yapılmasa da birkaç gün içerisinde Motorola Razr ve Galaxy Z Flip rakibi FlexPai 2’nin çıkış tarihinin de ortaya çıkacağı düşünülüyor. Cisco, Intel, MediaTek, Vivo ve Facebook gibi büyük şirketlerin MWC’ye gelmeyeceğini açıklamasının ardından da liste gün geçtikçe kabarmaya devam ediyor.

FlexPai 2‘nin ise sizlerle paylaştığımız görselleri dışında, henüz özellikleri konusunda net bilgiler bulunmuyor. Cihazın tanıtılmasıyla birlikte, özelliklerini ve tüm detaylarını sizlerle paylaşıyor olacağız.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Katlanabilir telefon FlexPai 2 erken tanıtılacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Katlanabilir telefon FlexPai 2 erken tanıtılacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Katlanabilir telefon FlexPai 2 erken tanıtılacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone'lara yeni eklenen en iyi özellikler! - iOS 14 iPhone'lara yeni eklenen en iyi özellikler! - iOS 14
  2. 2 A101'den 79 liraya powerbank aldık! A101'den 79 liraya powerbank aldık!
  3. 3 Xiaomi yeni canavarlarını tanıttı! Xiaomi yeni canavarlarını tanıttı!
  4. 4 Huawei Watch GT 2 Pro inceleme! Huawei Watch GT 2 Pro inceleme!
  5. 5 Merak edilen telefon Vivo X50 Lite inceleme! Merak edilen telefon Vivo X50 Lite inceleme!
  6. 6 Dyson V11 kablosuz süpürge incelemesi! Dyson V11 kablosuz süpürge incelemesi!
  7. 7 En iyi Chrome eklentilerini sıraladık! En iyi Chrome eklentilerini sıraladık!
  8. 8 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
  9. 9 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
  10. 10 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!