Okunma

Katlanabilir telefon ve dahası ne zaman Türkiye’ye gelecek?


12 Ocak 2019 Cumartesi 18:27
Katlanabilir telefon ve dahası ne zaman Türkiye’ye gelecek?

MediaMarkt‘ın katkılarıyla sizlere en yeni teknolojileri ulaştırdığımız CES 2019‘da, birbirinden değerli isimler de konuğumuz oldu. Birçok farklı marka ve girişimin yer aldığı fuarda, SDN farkıyla en güncel haberleri sizlere aktarmaya gayret ettik.

CES 2019

Yenal Gökyıldırım ile CES 2019’u konuştuk!

Bu isimlerden biri olan MediaMarkt Türkiye CEO‘su Yenal Gökyıldırım ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. İyi seyirler.

Yenal Gökyıldırım ile gerçekleştirdiğimiz söyleşi sırasında geleceğin teknolojileri ve bu teknolojilerin ne zaman ülkemize gelceği ana konumuz oldu. Aslında bakarsanız Gökyıldırım’ın da deyişiyle, gelecek dediğimiz konsept artık çoktan evlerimize girmiş durumda. Akıllı asistanlar ve IoT ile birbiriyle iletişim kurabilen elektronik ev aletleri artık yaşam standardı konumuna yükseldi.

CES 2019 da bunun en büyük canlı kanıtı oldu. Burada gördüğümüz ve ShiftDelete.Net üzerinden sizlerle paylaştığımız ürünlerin çoğu artık bir konsept değil, seri üretime geçmiş/geçecek eşyalar. Bu noktada elbette “Peki, Türkiye’ye bu ürünler ne zaman gelecek?” dediğinizi duyar gibiyiz.

Gökyıldırım, MediaMarkt’ın bu konularda her zaman öncü olduğunu ifade ederken, zamanında bluetooth hoparlör perakende mağazalarda popüler değilken, kendi mağazalarında ürün alanları bulunduğuna dikkat çekti. Aynı şekilde drone satışları konusunda da öncü bir şirket olduklarını söylerken, en yeni teknolojilerin kısa süre içerisinde MediaMarkt mağazalarına geleceğinin müjdesini de vermiş oldu.

Peki, siz CES 2019’da en çok hangi teknolojiden etkilendiniz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.




yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Katlanabilir telefon ve dahası ne zaman Türkiye’ye gelecek?”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Y9 turkiyede satilcakmi

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  yeni teknolojilerin kısa süre içerisinde MediaMarkt mağazalarına geleceğinin müjdesini de vermiş oldu… tarih belirsiz

 3. viva56 dedi ki:

  Evet pixel telefonları bekliyoruz hala 😎

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bu yenal hoca geçen de sallıyordu yahu pixeli getirecez falan diye boş röportajlar bunlar

" Katlanabilir telefon ve dahası ne zaman Türkiye’ye gelecek? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Katlanabilir telefon ve dahası ne zaman Türkiye’ye gelecek? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Katlanabilir telefon ve dahası ne zaman Türkiye’ye gelecek? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "