Okunma

Kavgalar Online Arenaya Taşınıyor


16 Haziran 2009 Salı 08:12
Kavgalar Online Arenaya Taşınıyor

İnternet üzerinden oynanabilecek dövüş oyunu bulamıyorum diye üzülüyorsanız, yakında türün önde gelen örneklerinden birini online diyarlarda görebileceksiniz. Önümüzdeki yıl satışa sunulması planlanan King of Fighters Online, türün müdavimlerini İnternet üzerinden karşı karşıya getirmeyi planlıyor. Tıpkı Final Fight gibi, dövüşçünüzü seçerek ilerlediğiniz bir senaryo modunun da bulunduğu yapımda, Co-Op seçenekleri de mevcut. Seçtiğiniz dövüşçü ile ilerlerken, karşınıza gelen standart düşman tiplerini patakladığınız senaryo modunda, belli bir sürede haritanın belli bir noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz.

#http://umtrailers.gametrailers.com/gt_usermovies/um_116/um_1506292-580851-KingofFightersOnlineTrailer-1245099643.flv#

Yapımın online içeriği haricinde tekli oyuncu modu da bulunacak ancak yapımın isminden de belli olduğu gibi, King of Fighters Online, çoklu oyuncuya ağırlık verecek. Triple Games tarafından geliştirilen yapımın yayıncısı SNK olacak.


King of Fighters Online’dan bir ekran görüntüsü. Yapım bir aksilik olmazsa 2010’da raflarda yer alacak.

:: Dövüş oyunları arasında en çok hangisini tercih ediyorsunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kavgalar Online Arenaya Taşınıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kavgalar Online Arenaya Taşınıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kavgalar Online Arenaya Taşınıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "