Okunma

Kazara Kapanan Pencerelere Son


16 Haziran 2009 Salı 10:31
Kazara Kapanan Pencerelere Son

ReOpen adlı minik ve ücretsiz program, tek bir işlem dosyasından oluşuyor ve çalıştırdığınız an sistem tepsisine yerleşiyor. Bunun ardından bilgisayarınızda açtığınız ve kapattığınız dosyaların kaydını tutan ReOpen, dilerseniz sistem tepsisindeki menüden, dilerseniz de atadığınız kısayol tuşları vasıtasıyla yeni kapanan pencereleri geri getirebiliyor.

Son dört pencereyi tek tıkla geri getirebildiğiniz ReOpen‘da ayrıca liste sayfasını açıp son 64 pencereye kadar işlem kayıtlarını görüp açabilirsiniz.

:: ReOpen programını ücretsiz indirin.

:: Bu yazılım işinize yaradı mı?

Bilgi İçin : ReOpen
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kazara Kapanan Pencerelere Son konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kazara Kapanan Pencerelere Son ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kazara Kapanan Pencerelere Son ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "