Okunma

Zarflarınızı Düzenli Hazırlayın


18 Ocak 2009 Pazar 23:00
Zarflarınızı Düzenli Hazırlayın

Resmi amaçlı yazdığınız mektuplarınızda içerik kadar zarflar da önem taşır. Zarflarınızın oluşturulmasını otomatik olarak ayarlayan ve size sadece bilgi girişini bırakan KazStamp ile zarflarınızı düzenlerken çok fazla zorlanmayacaksınız.

Yazıcıya Doğrudan Gönderiyor

Yazılım kurulum aşamasında iken kullandığınız yazıcı marka ve modelini seçmenizi istiyor. KazStamp ile oluşturduğunuz zarfların önizlemesini gördükten sonra ince hizalamalardan dahi hiçbir kayıp vermeden yazıcınızdan aynen çıkartabiliyorsunuz.

Diğer Özellikler

Microsoft Outlook ile uyumlu çalışabilme, adres gibi bilgilerin belirli bir şablon halinde sunulması, zarf düzeninde hizalamaları daha detaylı olarak ayarlayabilmeniz için cetveller yardımıyla çalışma imkanı ve zarf pulları için grafik desteği KazStamp’ın diğer özellikleri arasında.

İndirin

Programın bu sürümü 16 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 16 günden sonra da kullanabilmek için 9 dolar ödemeniz gerekiyor.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (1,2 MB)

 
::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Kacznyski Software LLC

 
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Zarflarınızı Düzenli Hazırlayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Zarflarınızı Düzenli Hazırlayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Zarflarınızı Düzenli Hazırlayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "