Okunma

Kendi Iron Man Zırhını Yaptı


01 Haziran 2010 Salı 08:30
Kendi Iron Man Zırhını Yaptı

Ünlü çizgi roman kahramanı Iron Man (Demir Adam) geçtiğimiz haftalarda beyazperdeye iddialı bir dönüş yaptı. Görsel efektleriyle ilgi çeken film dünya çapında hatırı sayılır bir gişe başarısı da yakaladı. Yapımın başarısı sadece çizgi roman firması Marvel’ı etkilemiyor.(En İyi 10 Çizgi Roman Filmi)

#http://video.shiftdelete.net/y/36f3e11283a323ba4072293d5ca129a0.flv#

Karakterin hayranı bir genç gerçekten dünyanın Iron Man’i olmak için kolları sıvamış. Antony Lee adlı genç 2009‘dan bu yana üzerinde çalıştığı kostümü tıpkı gerçek Demir Adam gibi elindeki imkanları kullanarak hazırlamış. Sıfırdan tasarladığı Iron Man ve War Machine giysilerinin kaskları kendiliğniden kapanabiliyor.(Hollywood’dan Araklanan Filmler Galerisi)

Lee’nin kostümün göz kısımları, göğsü ve ellerinden yine filmdeki gibi ışıklı bölümler bulunuyor. Gerçek dünyanın Iron Man‘i kostümünü giyip arkadaşıyla birlikte filmin ünlü savaş sahnesini tekrar kameraya almış. Kostümüyle sokaklarda dolaşmayı ve insanlara poz vermeyi seven Antony Lee gittiği her yerde coşkuyla karşılanıyor.

En iyi kostüm ödülünü aldı

Antony Lee geçtiğimiz aylarda çizgi roman fuarında düzenlenen en iyi kostüm yarışmasında birincilik ödüllüne sahip oldu. Onlarca rakibinin arasından sıyrılan Lee katılımcılara ufak bir şov da yaptı. (Iron Man 2’den Mobil Kareler)

#http://video.shiftdelete.net/y/2665a0813b2ce1e0ba8cf70b59654a89.flv#

Bu yetenekli hayranı en çok etkileyen olay ise filmin yönetmeni John Favreau‘nun Antony Lee’nin videolarını internetten izleyip ona takdirlerini belirten mesajlar yollaması olmuş.

:: Bu hayranın yaptığı kostüm ilginizi çekti mi? Siz de böyle bir kostüm ister miydiniz?

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}


3 yorum - “Kendi Iron Man Zırhını Yaptı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    abi nasıl yaptınızı söyleye bilirmisiniz

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Nasıl söyle

  3. SDN Okuru dedi ki:

    nasıl yaptınız kostümü

Yorum yazın

Geri bildirim