Okunma

Kendi Karikatürlerinizi Hazırlayın


15 Mart 2009 Pazar 11:58
Kendi Karikatürlerinizi Hazırlayın

Karikatür hazırlamak istiyor, ancak çizim kabiliyetinizin sizi yarı yolda bırakacağından endişeleniyorsanız, StripGenerator‘u deneyin. Ücretsiz bir web servisi olan StripGenerator, kendi karikatürlerinizi ve çizgi romanlarınızı oluşturmanızı sağlıyor.

Genç Mizahçılara Özel

Çeşit çeşit insan, obje ve hayvan figürleriyle dolu seçenekleri boş sayfalara yerleştirip, istediğiniz konuşma balonlarını ekleyerek meydana getirdiğiniz karikatürleri, ücretsiz bir hesap açarak kendi galerinizde saklayabilir veya doğrudan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Kendi karikatür blogunuzu da oluşturabileceğiniz StripGenerator’u buraya tıklayarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

:: Hazırladığınız karikatürleri forumda paylaşın.

Bilgi İçin : StripGenerator
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kendi Karikatürlerinizi Hazırlayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kendi Karikatürlerinizi Hazırlayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kendi Karikatürlerinizi Hazırlayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "