Okunma

Kendi Küçük Sesi Büyük: Zeppelin Mini


12 Ekim 2010 Salı 10:46
Kendi Küçük Sesi Büyük: Zeppelin Mini

Zeppelin’in yaratıcısı ses mühendisleri tarafından geliştirilen Zeppelin Mini, Zeppelin’e göre tasarım olarak daha küçük ama ses kalitesi olarak aynı yüksek standartlarına sahip (iPhone’a Android Yükleme Rehberi).

Gelişmiş akustik teknolojisi, akıllı ve şık tasarımı ile masaüstü ve küçük alanlar için beklenen en iyi dijital sesi sunuyor.

 

Zeppelin Mini üzerinde bulunan yerleştirme kolu sayesinde ipod ve iphone’nunuzdan kolay menü erişimi ile istediğiniz müziklere ulaşmanızı sağlar.  Arkasında bulunan USB bağlantısı ile ipod ve iphone’nuza şarkı aktarımı yapabilirsiniz. Ayrıca iPhone’nuzdan bulunan videoları oynatabilirsiniz.  Zeppelin Mini  Pc/Mac bilgisayarlarla uyumlu çalışır.

 

Ürünün KDV dahil perakende satış fiyatı  599 Dolar.

 

Diğer önemli farklılaştırıcı özelliği ise güncelleştirilmiş doksan derece sağa sola dönme özelliğine sahip yerleştirme koludur.  Orjinal yenilikçi bu çözüm herhangi bir ipod ve iphone’nuzla sorunsuz bağlantı ve kolay kullanım özelliği sağlar. Gelişmiş akustik teknolojisi, akıllı ve şık tasarımı ile masaüstü ve küçük alanlar için beklenen en iyi digital sesi sunar.

:: Apple iPhone için bu tür bir ürün satın alır mıydınız?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kendi Küçük Sesi Büyük: Zeppelin Mini konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kendi Küçük Sesi Büyük: Zeppelin Mini ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kendi Küçük Sesi Büyük: Zeppelin Mini ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "