Okunma

Kendi Süper Kahramanınızı Oluşturun


15 Ocak 2009 Perşembe 17:46
Kendi Süper Kahramanınızı Oluşturun

Süper kahraman fabrikası Marvel‘ın yeni web tabanlı uygulaması, hep hayalini kurduğunuz süper kahramanı oluşturmanıza, hatta isterseniz kendinizi bir kahraman olarak tasarlamanızı mümkün kılıyor. Flash tabanlı hazırlanan uygulamada, üç farklı vücut tipi (iri kıyım, atletik ve hanımlara özel) temel alınarak, geniş bir yelpazeden detaylı bir süper kahraman ortaya çıkarabilirsiniz.

Peter Parker’ın Bıyıkları Olsaydı…

Cyclops, Spiderman, Hulk, Thing gibi ünlü süper kahramanların kıyafetlerinin de paket halde bulunduğu uygulama sayesinde dilerseniz sinirlenince yeşil yerine pembeye(!) dönen bir Hulk oluşturmak da yine sizin elinizde. Resmin son halini indirebilmek için Marvel ağına üye olmanızı gerektiren web uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.


“Ayakkabımın tekini hanginiz aldı bakiim?!”

:: Kendi tasarladığınız süper kahramanları forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Marvel
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Kendi Süper Kahramanınızı Oluşturun”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    nasıl giriliyo

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ınternete baglanmak ıstıyorum

  3. SDN Okuru dedi ki:

    ben oyun yükletmek ıstıyorum

" Kendi Süper Kahramanınızı Oluşturun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kendi Süper Kahramanınızı Oluşturun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kendi Süper Kahramanınızı Oluşturun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "