Okunma

Kendi Web Düğmelerinizi Hazırlayın


18 Mart 2009 Çarşamba 06:21
Kendi Web Düğmelerinizi Hazırlayın

Pratik ve parıltılı düğmeler oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir web servisi olan Da Button Factory, farklı renkler, gölge efektleri, kenarlıklar ve farklı boyutlarda düğmeleri birkaç tıklamayla oluşturmanıza olanak tanıyor.

Font seçeneği konusunda biraz dar bir yelpazeye sahip olsa da, tek sayfada istediğiniz düğmeyi oluşturmanıza izin vermesiyle hızlı bir çözüme ihtiyaç duyduğunuzda Da Button Factory hayli işinize yarayabilir.

:: Hazırladığınız düğmeleri forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Da Button Factory
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kendi Web Düğmelerinizi Hazırlayın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    😀 bu benim işime çok yarayacak çok

" Kendi Web Düğmelerinizi Hazırlayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kendi Web Düğmelerinizi Hazırlayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kendi Web Düğmelerinizi Hazırlayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "