Okunma

Kendisi Küçük Ama Kapasitesi Büyük


03 Eylül 2009 Perşembe 14:02
Kendisi Küçük Ama Kapasitesi Büyük

Kurumsal ve bireysel dizüstü sistemler için tasarlanan MK6465GSX, hepsi bir arada masaüstü sistemlerle birlikte HDTV cihazları, Set-Top Box ve oyun konsollarında da kullanılabiliyor.

5400 rpm’lik bir döngü hızına sahip olan bu disk, saniyede 3 Gbit’lik bir transfer oranı ile çalışıyor. Bu ürün, 3.5 inç’lik sabit disklerle kıyaslandığında %80 daha az ısınıyor ve bununla birlikte çok daha az bir güç (%80) tüketiyor.

2009’un son çeyreğinde piyasada olması beklenen bu ürün, fiyatı hakkında herhangi bir açıklama yapılmış değil.

 

:: Bu kapasite sizce yeterli mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kendisi Küçük Ama Kapasitesi Büyük konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kendisi Küçük Ama Kapasitesi Büyük ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kendisi Küçük Ama Kapasitesi Büyük ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "