Apple’dan Scorsese’nin yeni filmine 180 milyon dolar


28 Mayıs 2020 Perşembe 17:45
Apple’dan Scorsese’nin yeni filmine 180 milyon dolar

Geçtiğimiz yıl The Irishman için Netflix ile bir araya gelen yönetmen Martin Scorsese’nin bir sonraki filminin Apple’dan destek alacağı raporlandı. The Irishman gibi bir klasik daha bekleniyor. Apple 180 milyon dolar bütçe ile Killers of the Flower Moon filmine yatırım yapacak!

Killers of the Flower Moon için Apple’dan 180 milyon dolar!

Geçtiğimiz yıl The Irishman filmi ile dikkatleri üstüne toplayan Martin Scorsese, yeni bir film ve destek haberiyle gündemde. Bir Hollywood muhabiri tarafından ortaya çıkarılan raporlara göre Apple’ın Paramount ile 180 milyon dolarlık bir bütçe ile bir dönem-suç draması üzerine çalıştığı bildirildi.

Robert de Niro ve Leonardo DiCaprio da dahil olmak üzere birçok yıldız isimle çekilecek yeni film Killers of the Flower Moon’da Apple’ın da parmağı olacak. Film için 180 milyon dolar bütçe ayıran şirketin son görüşmelerde olduğu bildirildi.

The Museum Of Modern Art Film Benefit Presented By CHANEL: A Tribute To Martin Scorsese - Arrivals

Apple çok kısa süre önce de böyle bir anlaşma ile karşımıza çıkmıştı. Tom Hanks’in İkinci Dünya Savaşı ile ilgili çektiği film Greyhound’ın yayın hakları da Apple tarafından satın alınmıştı. Bu durum da Apple’ın Apple TV için daha fazla yatırım yapacağını ortaya koydu.

Raporlara göre Apple, projeyi kendi orijinal filmi olarak finanse ederken, Paramount dünya çapında sinema yayınları için dağıtım yapacak. Bu çalışma, Martin Scorsese’nin de Apple ile ilk çalışması değil. Yönetmen, iPhone 4S ile ilgili Siri’nin anlatıldığı bir reklam filminde de oynamıştı.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Apple’dan Scorsese’nin yeni filmine 180 milyon dolar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple’dan Scorsese’nin yeni filmine 180 milyon dolar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple’dan Scorsese’nin yeni filmine 180 milyon dolar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?