Okunma

Kim Futboldan Hoşlanmaz Ki


10 Temmuz 2009 Cuma 11:11
Kim Futboldan Hoşlanmaz Ki

Futbol dünyası, profesyonel oyunculardan amatörlere, teknik adamlardan, menajerlere dek tüm camiayı biraraya getiren yepyeni bir portala sahip oluyor. Futbolun sosyal network sitesi Topbende.com‘da yüzlerce futbol dünyası profesyonelinin bilgilerine ulaşabilir, görüşlerinizi paylaşabilir ve futbol camiasındaki yerinizi alabilirsiniz.

www.topbende.com, genç, amatör, profesyonel tüm liglerdeki sporcu ve teknik adamlara ve kendi köşesini oluşturmak isteyen taraftarlara fırsat eşitliği sunmayı hedefliyor. Futbol dünyasının kariyer portalı olarak da konumlanan site, profesyonel olma yolunda ilerlemek isteyen genç futbolcuların uğrak yeri olmaya aday.

 

Futbol iletişim platformu TopBende.com’a üye olan ilk 500 kişiye antibakteriyel cep telefonu kılıfı hediye.

 

Topbende.com‘un fikir babası ve yöneticisi Mehmet Arslantunalı, eski bir futbolcu ve aynı zamanda bilişim dünyasının çok yakından takip ettiği bir isim. Arslantunalı Topbende.com projesiyle ilgili olarak şu bilgileri paylaşıyor; “Futbol herhangi bir sosyal network içinde bir alt başlık olamayacak kadar geniş ve hareketli bir alan. Topbende.com‘daki en önemli amaç, futbol içeriğini erişilebilir kılmak, caimanın taraftarlar dahil olmak üzere tüm sakinlerine eşit bir iletişim fırsatı sunmak ve zaman içinde profesyonel ihtiyaçları da karşılayacak bir futbol kariyer sitesi oluşturabilmek. Projenin en heyecan veren yanı ise taraftarın bire bir iletişimin içinde olması, yorumlarını online yapabilmesi ve bir bakıma bugüne dek söyleyemediği her şeyi kendi köşesini, blogunu oluşturarak özgürce ifade edebilmesi olacak. Futbolun her alanında olduğu gibi bu alanda da temel ilkemiz, fair play!”

:: Topbende.com’u nasıl buldunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kim Futboldan Hoşlanmaz Ki”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ben hoşlanmam değil sevmem

" Kim Futboldan Hoşlanmaz Ki konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kim Futboldan Hoşlanmaz Ki ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kim Futboldan Hoşlanmaz Ki ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "