Türk kullanıcılar ayakta: Kim Kardashian’a tepki!


27 Nisan 2020 Pazartesi 03:52
Türk kullanıcılar ayakta: Kim Kardashian’a tepki!

Sosyal medyada yapılan paylaşımlar kimi zaman toplumsal bir harekete zemin hazırlayabiliyor. Şarkıcılık, oyunculuk ve mankenlik yapan Kim Kardashian, “ermeni soykırımı iddiaları” adı altında yaptığı paylaşımlar ile Türk kullanıcılar tarafından kınandı.

Kim Kardashian Instagram hesabı üzerinden tepki topladı!

Türkiye ve Ermenistan arasındaki 105 yıllık soykırım çatışması, sosyal medyaya da yansıdı. Bu iddiaları destekleyenlerin milat olarak kabul ettiği 15 Nisan 1915’i vurgulayan Kim Kardashian, Osmanlı İmparatorluğu’na dair paylaşımlar yaptı.

Yaptığı paylaşımların birinde soykırım söylentilerinin anımsandığı gün konusunda geciktiğini ifade eden Kardashian, bu sözü ile beraber Türk kullanıcılarını daha da öfkelendirdi. Ünlü mankenin paylaşımlarına gelen yorumlar dinmek bilmiyor.

Kim Kardashian instagram hesabı

Hesabının hikaye kısmından kendi Ermeni atalarının öldürüldüğünü veya uygun olmayan davranışlara zorlandığını belirten Kim Kardashian, daha önce de Amerikalı Senatör Jackie Speier tarafından övülmüştü.

Senatör Speier, soykırım iddialarının tanınmasında Kardashian’ın gösterdiği çabayı takdir etmişti. Zira bu konu hakkındaki söylemlerin tanınmasını sağlayan ilgili yasa, geçen yıl Temsilciler Meclisi tarafından kabul edilmişti.

im Kardashian instagram

Meclise sunulan tasarı 405 kabul, 11 ret ve 3 çekimser oy ile denetimden geçmişti. Senatörler ile tek tek görüştüğü söylenen Kim Kardashian, Instragram kullanan Türkler tarafından eleştirilmeye devam ediyor.

Kim Kardashian Instagram hesabı ile yaptığı paylaşımlardan dolayı pişman olduğunu belirtmedi. İlerleyen günlerde kendisinden bu tepkiler hakkında bir açıklama gelip gelmeyeceği belli değil.
yazarEge ERKEK

İlk olarak 2006 yılında forumlara adımını atan içerik üreticisi, 2011 yılında başladığı yazarlık ve editörlük macerasının son durağı olan Shiftdelete.net adına dersini çalışıyor, emek veriyor ve okuyucularını severek işini yapıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

56 yorum - “Türk kullanıcılar ayakta: Kim Kardashian’a tepki!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Ermenileri birde Ruslara sorun, Rusların nefret ettiği fakat politik olarak yardım ettiği tek ülke. bir Rus aynı masada yemek yemez aynı otobüs koltuğunda seyahat etmez. hıyarlık bizde adam yerine koyuyoruz.

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  ermeniler akıllı dursun bu hatun da turkleri tek bir iki kitap okuyup kötülemesin olan ermenilere olur.k o da oyle izler durur. savas meydanına da girmez ismim kadar iyi tanıyorum böylelerini. ermenilerin ispatları yok. osmanlı turkiye onları istemiyor amerikayı da avrupayı da bir uslu durun AAEİ BİYERLERİNİZİ BEGENDİRMEYİN

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Cevap vermeye bile deymez bırakı şerefsizler bokunda bogulsun bu karı söleniş çokmu içinizde ekmeyimizle suyumuzla beslediyimiz şerefsizlere ne diye ceyiniz bırakın kandaharı ozaten ermeni çok görmüyorum

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Türk bayrağımı bu kadınla beraber deşifre edenin ta A……….koyayım.

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  kim kardeshian bu kadını burada bırakın kaale almayı hakkında yorum yazılması bile zaman kaybı babası ameliyetla kadın olmuş AMERİKADA tüm aile fertlerinin üzerinden geçmeyen kalmamış bir ailenin ferdi bunun neresi insanda bu kadını kaale alıp kendinizi yorarsınız.

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  Bircok tepki toplasada bence kadin ne cahil nede salak. Herkes buyudugu toplumun bir parcasi olmakla birlikte o da buyudugu toplumun bir parcasidir. Biz kendi ülkemizin yaşadıklarını savunup anıyorsak o da kendi ülkesini ve ülkesinin yaşadıklarını anıyor. Bence bu kadın suçlanmamalıdır çünkü o bunları söyleyen insanların içinde büyüdü ermeni soykırımını doğru gören insanların içinde. Sadece kendi milletini savundu keşke bukadar yargılamasanız. Ne demet akalın nede herhangi biri bunu asla degistiremez. Önemli olan doğru açıdan bakmak ve ben doğru açidan baktığima inaniyorum.

  1. Ziyaretçi dedi ki:

   iftira etmek, gerçekleri bilmeden konuşanlar ,, kadar onları destekleyenler de beyinsizdirler…. her sözünüz her yazdığınız sizin aklınız, ve beyin gücünüz hakkında bir göstergedir… herkes istediğini konuşabilir..

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  müthiş bir tepki koymuşuz. kim kardashian da bu işin muhattabı olduğu için hemen linç kampanyası başlatalım da rahatlayalım

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  Ermeni soykırımı doğru bile olsa, ilgilenmiyorum. Lütfen ülkemi rahat bırakın ve uzaklaşın

  1. Ziyaretçi dedi ki:

   Malmısın ne doğrusu

 9. Ziyaretçi dedi ki:

  Kore lideri Kim ölünce yerine Kim geçecekmiş 😀

 10. Ziyaretçi dedi ki:

  “Suskunluğum asaletimdendir, her lafa verilecek bir cevabım var.
  Lakin bir lafa bakarım laf mı diye. Bir de adama bakarım adam mı diye?”
  Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî

 11. Ziyaretçi dedi ki:

  Dünyanın en büyük silah üreticisi, silah tüccarı, dünyayı kana bulayan zalimler bize soykırımcı diyor. Gerçekten çok komiksiniz. Zaten Amerika kıtasında da yerliler yoktu, oraya pembe güllerle gidip barış içinde yerleştiniz.

 12. Ziyaretçi dedi ki:

  Buna Ho
  calı soykırımını göstermek lazım

 13. Ziyaretçi dedi ki:

  Kadının ne işlerle meşgul olduğu tüm erkekler tarafından bilinmekte. o yüzden bir lafa bakın, bir de söyleyene bakın. O senatöründe açıklama yaptığı tarihte telefon kayıtlarına bakılırsa bu p…cu kadınla nasıl bir ilişki içinde olduğu ortaya çıkar muhtemelen.

 14. Ziyaretçi dedi ki:

  bizim milletimizde bunu bir adam yerine koyup takip eder… yazık bize…

 15. Ziyaretçi dedi ki:

  O dönem ordunun nüfusu Ermeni nüfusuyla aynı soykırım yapılsaydı şuan Ermenistan devleti ve Ermeni diye bir ırk olmazdı keşke yapsaymışız

 16. Ziyaretçi dedi ki:

  Eğer Türkler gerçekten Ermenilere soykırım yapmış olsaydı şuan bu konuyu tartışacak bir Ermeni topluluğu kalmazdı.

 17. Ziyaretçi dedi ki:

  Bu kadının beyni varmı ki yorum yapıyor beyni varsa bile kafasının içinde değildir kalçaların dadır mutlaka

 18. Ziyaretçi dedi ki:

  İnsanları corona da adam edemedi hala birbirlerine dalaşıyorlar kardisyanda onlardan biri.

 19. Ziyaretçi dedi ki:

  Boyle seylerin bence burada yeri yok

 20. Ziyaretçi dedi ki:

  İlber Ortaylı’nın bir lafı var hangi Osmanlı Türk düşmanı tarihçi Ermeni soykırımını araştırsa Ermeni düşmanı oldu diye.

 21. Ziyaretçi dedi ki:

  MADEM ERMENİSTAN İ COK ZEVİYON NİYE ABD DE YASİYORSUN?

 22. Ziyaretçi dedi ki:

  sansasyonel

 23. Ziyaretçi dedi ki:

  EISTAI MALAKES STO FOUL
  sende git o ülkene orda kal destekle burda ne işin var?

 24. Ziyaretçi dedi ki:

  Ya gercekten bunu bi haber degeri oldugunu dusunup konuyla ilgili paylasim yapan varmi … arkadas zaten turkiye ve bir kac devlet disinda herkes bu olayi kabullenmis otesi berisi yok

 25. Ziyaretçi dedi ki:

  neden bu cahilliğiniz ? nesiniz ki kim oluyorsunuz ? bir insan kendi milletini devletini savunamaz mı ? bunu sadece siz mi yapabilirsiniz ? dönün bi bakın kendinize, ona göre hareket edin.

  1. Ziyaretçi dedi ki:

   SEN KİMİ SAVUNUYORSUN

  2. Ziyaretçi dedi ki:

   Lan Türkiyeyi karalıyor olmayan biseyi söylüyor sen iyimisin ? cahillikten bahsediyor birde

  3. Ziyaretçi dedi ki:

   Bu ne demek biliyor musun kardeşim? Sen bir vatan hainisin demek.

  4. Ziyaretçi dedi ki:

   KENDİ DEVLETİNİ Mİ SAVUNUYOR HA. HA..

  5. Ziyaretçi dedi ki:

   Ulan keko olmayan birşeyi savunuyorlar. Sende ermenisin o zaman

  6. Ziyaretçi dedi ki:

   Lan yürü git. Ne cahilliği !? Senin beyin sıkıntılı galiba. Git twitter, instagramına bak bakıyım. Türkler ermenileri katletti demiş. Bişey bildiğin yok yorum atma bari.

  7. Ziyaretçi dedi ki:

   Soykırımda 1.5 milyon ermeni öldüğü söylenir. ama tek sıkntı ülkede 1.2 milyon ermeni olmasıdır ? Bize İftira Atacaksa . hatta Bizi Geç O zamanın Kahramanlarına Laf atacaksa Hiç Kimse Kusura Bakmasın o Karıyı Şeetseler Mübahtır. Enver Paşa ve Diğer paşalar Kafkaslarda çatışırken Bu ermeni İtleri bize karşı savaşıyorlardı. bunlar asırlardır soysuzdu. hala soysuzlar.

  8. Ziyaretçi dedi ki:

   Bu da bizim kendi milletimizi savunma şeklimiz kardeşim beğenmiyorsan ilglilenme.

  9. Ziyaretçi dedi ki:

   Yanlış şeyleri savunması doğru mu? Ermenilerin Türk’leri feci şekilde öldürdüğünü de yazsın yazabiliyorsa.

 26. Ziyaretçi dedi ki:

  Şişmee Kardashian mı
  Kuş beyinli silikon

 27. Ziyaretçi dedi ki:

  G.tüyle mi konuşuyordu bu…

  1. Ziyaretçi dedi ki:

   yanlış,orasıyla düşünüyor

 28. Ziyaretçi dedi ki:

  Böyle insanları fazla umursamamak lazım.

 29. Ziyaretçi dedi ki:

  Bu ermeni kadınını takip eden insanlar var onlar da bu kadından farkı yoklar bana gore

  1. Ziyaretçi dedi ki:

   Böyle insanları özenen takip eden tüm ünlülerin anasına binmek isterim

  2. Ziyaretçi dedi ki:

   Kim olduğu belli olmayan onu bunu takip etmeye devammmm

 30. Ziyaretçi dedi ki:

  Bu salağı halen takip eden varsa çıksın

 31. Ziyaretçi dedi ki:

  Türkiye de suç var bu iddia nın BM ge araştırılmasını istemeli bu konuda dünyadaki bütün arşivlere girecek tarih prafesörleri bu konuda araştırma yapmalı bakalım ne çıkacak ve ondan sonra ne olduğu açıklanmalı bakalım kimin haklı kim haksız o zaman görelim demeli öyle ben bunu söyledim bu doğru demekle olmuyor adamlara diyorsun taşnak köyleri basıp masum halkı katletti o savaş sırasındaydı diyorlar yani savaş sırasında olan savaş sırasında kalır mı o zaman neden Türkler suçlanıyor 1915 te savaş yokmuydu acaba Kardesyan konuşacağına önce Ermenistan a yardım göndersin acaba Korona virüs ü başladığından beridir bu iş için ne yaptı ailesi

 32. Ziyaretçi dedi ki:

  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 33. Ziyaretçi dedi ki:

  O silikon beyin sen kimsin her yerin silikon zaten evdeki silikon bile sana silikon diyor ermeni soykırımı yok ermeniler türküleri öldürdü karabag yı soyle agza alınmayacak sey yaptı ins virüsü kapar olürsün

 34. Ziyaretçi dedi ki:

  Plastik çöp torbası

 35. Ziyaretçi dedi ki:

  Eğer biz ermeni katletseydik bu gün ermeni soykırımı diye bişey olmazdı çünkü tum ermeniler ölmüş olurdu soykırım sizin işiniz özgürlük götüreceğim ayağına orta Doğu yaktınız yıktınız Afganistan suriye yemen vs daha bir çok ülke benim atalarım öyle bir milletki zamanında yahudileri ruslar avrupalılar öldürürken onları yanına alıp bakan Osmanlıydı sizin atalarınız sömürgeci sizin atalarınız bir damla petrolu bir insanla eşit gören ***** COCUKLARI OKEY🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 36. Ziyaretçi dedi ki:

  Bizim mallarda bunu takip eder işte ne olacak.

  1. Ziyaretçi dedi ki:

   çok doğru mantık o dur onu bildiğimiz için katliam yapma gibi bir şeyi hiç bir zaman düşünmeyiz düşünürsek iddia edecek şahit olmaz

  2. Ziyaretçi dedi ki:

   aynen aga

 37. Ziyaretçi dedi ki:

  herkes Türk bayrağı atsın yorumlarına tepkinizi belirtin

 38. Ziyaretçi dedi ki:

  Yapsın canı vatanı Ermenistan’a yardımını. Nebileyim gider bağış yapar, okul açar, burs verir bilemem. Sonra gelsin soksun gözümüze yardımlarını. Ordan evinde oturup yazmak sallamak kolay.

  Böylelikle Ermenistan’da ne bizden nede başka devletten yardım istemek zorunda kalmaz.

 39. Ziyaretçi dedi ki:

  Nie pişman olduğunu belirtsin ki sonucta ermeni

  1. Ziyaretçi dedi ki:

   Yahu bizler tepkimizi gösteriyozda BAYRAĞIN ÜSTÜNE RESMİNİ KOYMUŞ KADININ

" Türk kullanıcılar ayakta: Kim Kardashian’a tepki! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk kullanıcılar ayakta: Kim Kardashian’a tepki! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk kullanıcılar ayakta: Kim Kardashian’a tepki! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
 2. 2 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
 3. 3 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
 4. 4 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
 5. 5 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
 6. 6 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
 7. 7 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
 8. 8 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
 9. 9 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
 10. 10 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!