Okunma

Kindle Arşivi Genişletiyor


05 Haziran 2008 Perşembe 06:20
Kindle Arşivi Genişletiyor
Geçtiğimiz günlerde fiyat indirimine giden Amazon‘un elektronik kitap okuyucusu Kindle, sürekli olarak indirilebilir e-kitap arşivini genişletmeye devam ediyor. Son olarak olağan güncellemelerin yanı sıra büyük yayınevlerinden Simon & Schuster Inc. da Kindle için 5.000‘in üzerinde ek kitap sağlayacağını açıkladı.

125.000 E-Kitaplık Arşiv

Simon & Schuster adımıyla birlikte, Kindle için belirledikleri vizyon olan her dilden basılmış tüm kitapları 60 saniye içerisinde okunmaya hazır halde sunmaya biraz daha yaklaştıklarını belirten Amazon.com CEO‘su Jeff Bezos, 125.000’e ulaşan Kindle e-kitap arşivinden hayli memnun. Bakalım Kindle benzeri bir ürün, kablosuz ağ altyapısı dünyayı birkaç yıl geriden takip eden ülkemizde ne zaman görülecek.

Bilgi İçin: Kindle
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kindle Arşivi Genişletiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kindle Arşivi Genişletiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kindle Arşivi Genişletiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "