Okunma

Kindle Gelişmeye Devam Ediyor


29 Mayıs 2009 Cuma 13:26
Kindle Gelişmeye Devam Ediyor

Amazon’un Kindle isimli e-kitap okuyucusu henüz Türkiye’ye gelemdi ama herhalde buralara ulaştığında bir tablet bilgisayardan farkı kalmayacak. Şimdiye kadar en fazla 16 renk gri tonlama yapabilen Kindle, bir sonraki modelde renklenecek. Renkli ekran konusunda çok fazla acele etmediklerini söyleyen Amazon, bu konuda geniş bir takvime sahip olacak. Sonuç olarak, şimdiki Kindle DX oldukça gelişmiş bir ürün ve artık eksiksiz bir internet sörf tahtası olmanın eşiğinde.

Güç Tüketimi Nasıl Düzene Girer?

TFT ekranların güç tüketimlerinin çok yüksek olması, önceki Kindle‘larda kullanılan elektronik mürekkep uygulamalarını öne çıkartıyor. Çünkü elektronik mürekkep uygulamaları hem düşük enerji tüketimine sahip hem de güneş ışığında bile okunurluklarını koruyorlar. Ürünün çıkış zamanıyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor.

:: Amazon Kindle bir gün Türkiye’ye de gelecek mi?

Bilgi için: Amazon

 
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kindle Gelişmeye Devam Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kindle Gelişmeye Devam Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kindle Gelişmeye Devam Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "