Okunma

Kindle İnternet Servisine Başladı


28 Eylül 2010 Salı 15:00
Kindle İnternet Servisine Başladı

Amazon internetin doksanlı yıllarda popülerliğe kavuşmasıyla birlikte ortaya çıkan ve günümüzde de internetin en güçlü sitelerinden biri konumunda bulunan bir site. Bu popüler internet firması, geçtiğimiz yıllarda Kindle adında bir cihazı piyasaya sürdü ve bu cihaz ile kullanıcılarına, elektronik kitapları rahatça okuyabilme imkanı sundu.

Amazon yöneticileri şimdilerde Kindle ile ilgili olarak başlattıkları yeni bir servisi tanıtmakla meşguller. Amazon Kindle için geliştirilen Kindle for Web, Kindle kullanıcılarına internet üzerinden e-book satın alma, satın alacakları kitaplar ile ilgili ön izleme yapmak gibi hizmetler sunacak.

 

 

Kindle for Web ayrıca kullanıcılara kitapların ilk bölümlerini ücretsiz okuyabilme imkanı sunacak. Bu sayede kitabın ilk bölümünü ücretsiz okuyan okuyucu, Kindle for Web üzerinden bu kitabı rahatça satın alabilecek. Ayrıca Kindle for Web’in sosyal ağ platformu mevcut. Burada da kullanıcılar kitaplar üzerinden tartışmalara katılabilecek, çeşitli blog tutma imkanına sahip olabilecek. Kindle for Web’in Twitter ve Facebook entegrasyonu da bulunuyor.

Kindle for Web şimdilik beta aşamasında bulunuyor.

 

:: Sizce Kindle, Kindle for Web servisi ile birlikte daha yaygın bir konuma gelebilecek mi?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kindle İnternet Servisine Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kindle İnternet Servisine Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kindle İnternet Servisine Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "