Okunma

Kiralanabilir Bilişim Eğitim Laboratuvarı


27 Mayıs 2014 Salı 11:00
Kiralanabilir Bilişim Eğitim Laboratuvarı

Günümüzde rekabette bir adım öne geçmek isteyen şirketlerin teknoloji yatırımları artıyor. Bu yatırımların karşılığını bulabilmesi için gereken yetişmiş eleman ihtiyacı ve yatırımların boşa gitmemesi için gereken eğitim ve danışmanlıklar AcademyTech uzmanlığı ile mümkün oluyor.

AcademyTech, uzaktan eğitime açık bilgi teknolojileri laboratuvarında uzaktan erişim imkânıyla tüm dünyaya hizmet veriyor. Şirket, deneyimli ekibi ve güçlü yatırımıyla bölgenin ihtiyaçlarının ülkemizden karşılanması konusunda önemli bir rol üstleniyor.

Aynı anda binlerce öğrenciye hizmet verebilen laboratuvarıyla Türkiye’deki gücünü bölgeye taşıyan AcademyTech, Cisco, Citrix ve Vmware ekipmanlarının eğitimlerini kendi bünyesinde verdiği gibi, uzaktan yapılacak eğitimlere de platform sağlıyor. Bunun yanı sıra, ülkemizde teknoloji yatırımı gerçekleştirecek şirketlere de satın alma öncesinde merkezdeki ekipmanları inceleme ve deneme fırsatı sunuyor.

7/24 Laboratuvar Desteği

Bir günde dünya çapındaki yaklaşık 4 bin öğrenciye laboratuvara erişim kapasitesi sunan AcademyTech, son teknoloji cihazlarla donattığı laboratuvarında, iki yıl içerisinde yaklaşık 60 ülkeden 10 binden fazla profesyonele eğitim verilmesini sağladı.

Bu ülkeler arasında Almanya, Fransa, İtalya ve Rusya gibi teknoloji kullanımı yoğun olanlar dikkat çekerken Avustralya, Hindistan, Venezuela, Singapur, Meksika ve Suudi Arabistan gibi dünyanın dört bir yanındaki merkezi bulunan şirketler de eğitimleri için AcademyTech’in bilgi teknolojileri eğitim laboratuvarını tercih etti.

Laboratuvar erişimleri sırasında yedi gün yirmi dört saat İngilizce kullanıma açık olan laboratuvarda, Cisco Webex, Go to Meeting, Cisco Telepresence, Skype, telefon ya da e-posta üzerinden anlık olarak destek verilebiliyor.

Bölgenin önemli bir oyuncusu olarak, ülkemizdeki şirketlerin de gelişimine katkıda bulunmak istediklerini ifade eden AcademyTech Kurucusu ve CEO’su Özcan Yıldız, “Dünyada sadece birkaç yerde bulunan laboratuvar, ülkemizde sadece AcademyTech bünyesinde bulunuyor.

Dünyanın en önemli şirketlerinin eğitimleri burada gerçekleştirilirken, kurumların ihtiyaç duyduğu desteği de yine burada sağlıyoruz. Türkiye’nin bölgedeki teknoloji merkezi olma yolunda attığı adımları hem eğitimlerimiz hem de danışmanlık hizmetlerimizle desteklemeyi sürdürüyoruz” dedi.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi paylaşın.
yazarFatih Sarı

Yaklaşık 20 yıldır teknoloji yazıyor. Deneyimlerini paylaşabilmek ve kurumu daha da büyütebilmek adına ShiftDelete.Net ailesine katıldı.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kiralanabilir Bilişim Eğitim Laboratuvarı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kiralanabilir Bilişim Eğitim Laboratuvarı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kiralanabilir Bilişim Eğitim Laboratuvarı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "