Okunma

Kırmızı Kuşak Artık AveaMasters Oldu


22 Aralık 2011 Perşembe 13:13
Kırmızı Kuşak Artık AveaMasters Oldu

Avea’nın, beş yıldır ülkemizin geleceğini elinde tutan gençlere yatırım yapmayı amaç edinerek hayata geçirdiği, onlara sağladığı iş ve staj programları ile profesyonelliğe hazırladığı Kırmızı Kuşak Programı, altıncı yılında yenilenen içeriğiyle AveaMasters olarak yoluna devam ediyor. AveaMasters programına başvuruları için son gün 22 Ocak 2012 olarak belirlendi.

Tüm üniversitelerin 3. veya 4. sınıfında okuyan ya da yüksek lisans eğitimine devam eden, kendine inanan tüm gençlerin başvurabileceği programa beş yılda 40 bin’e yakın başvuru alındı. 550 gencin Avea’da staj yaptığı program sayesinde 131 genç de Avea’da çalışma fırsatını yakaladı.

Avea’nın her zaman gençlere yatırım yapan bir marka olduğunun altını çizen Avea İnsan Kaynakları Grubu Kıdemli Direktörü Bahattin Aydın, “Biz bu programla ülkemizin belli başlı üniversitelerine değil,  üniversitelerin belli başlı öğrencilerine ulaşmayı hedefliyoruz.”

“Avea olarak potansiyeli yüksek, fark yaratmayı hedefleyen, kendi alanınında ustalaşmak isteyen gençlere Kırmızı Kuşak programıyla 2006 yılından beri yatırım yapmaktayız. Bu yıl AveaMasters adını alan programımızın duyurulması için gençlerin en yoğun olarak kullandıkları iletişim kanallarını da kullanıyoruz.”

“Başvurular toplandıktan sonra şubat ayında zorlu bir yarış ve seçme süreci başlayacak. Bu doğrultuda başarı hikayesi yazmak isteyen tüm genç yetenekleri AveaMasters’a bekliyoruz” dedi.

Başvuru ve detaylar için aveamasters.com, facebook.com/AveaMasters ve avea.com.tr adreslerini ziyaret ediniz.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kırmızı Kuşak Artık AveaMasters Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kırmızı Kuşak Artık AveaMasters Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kırmızı Kuşak Artık AveaMasters Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "