Okunma

Kısa Bir Süre İçin Bedava Zune Pass Fırsatı


06 Şubat 2012 Pazartesi 09:30
Kısa Bir Süre İçin Bedava Zune Pass Fırsatı

Microsoft‘un mobil işletim sistemi Windows Phone 7‘nin kendine has en büyük özelliklerinden biri de şüphesiz Microsoft’un müzik sistemi Zune‘un dahili olarak gelmesi. Zune sayesinde Windows Phone 7 cihazları üzerinden ister internet üzerinden ister de telefona indirerek müzik dinlemek mümkün.

Türkçe müzik konusunda da geniş bir veritabanı bulunan Zune’u sınırsız olarak kullanmak içinse aylık 10 dolar gibi bir ücretin ödenmesi gerekiyor. Zune Pass adındaki bu sistem sayesinde sınırsız müziğe erişmek mümkün oluyor.

Microsoft, yeni bir kampanyayla yeni Windows Phone 7 sahiplerne bir yıllık Zune Pass hediye ediyor. 14 Şubat’a kadar toplamda 15 tane bulunan Microsoft Store‘lardan Windows Phone 7’li telefon satın alanlara bir yıllık Zune Pass hediye edilecek. Eğer Amerika‘dan gelecek tanıdıklarınız varsa ve Windows Phone 7 almayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Hediye edilen bir yıllık sınırsız Zune Pass‘in değeri 120 dolar. Zune Pass’i aynı şekilde Xbox 360‘da da kullanmak mümkün.

:: Zune Pass sistemini kullandınız mı?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kısa Bir Süre İçin Bedava Zune Pass Fırsatı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa Bir Süre İçin Bedava Zune Pass Fırsatı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa Bir Süre İçin Bedava Zune Pass Fırsatı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "