Okunma

Kısa Mesajlarınızı Şifreleyin!


28 Temmuz 2009 Salı 06:03
Kısa Mesajlarınızı Şifreleyin!

Bir kısa mesaj yönetim uygulaması olan SecEMS, gelişmiş özellikleriyle kısa mesajlarınızı istediğiniz şekilde yönetebilmenizi sağlıyor. Tüm kısa mesaj posta kutularını, dilediğiniz şekilde şifreleyebileceğiniz SecEMS ile isterseniz şifrelenmiş mesaj bile gönderebiliyorsunuz. Tabi karşı tarafta da aynı uygulama olmak kaydıyla mesajlar okunabiliyor.

Şifreleme özelliklerinin dışında, uygulama içersinden de kısa mesaj gönderebiliyorsunuz. Ancak uygulamanın asıl güzel özelliği bu değil. Kapsamlı bir kısa mesaj filtreleme özelliğine sahip SecEMS ile kara listeye alınmış telefon numaralarından gelen mesajları doğrudan engelleyebiliyorsunuz. Hatta engelli numaralardan veya bilinen bilinmeyen tüm numaralardan gelen mesajlardaki belirleyeceğiniz kelimeleri filtreleyebilme özelliği de mevcut. Bu sayede uygulama bir nevi mobil spam koruması gibi çalışıyor.


Uygulama açık olduğu sürece mesajlarınız SecEMS üzerinden görüntüleniyor.

Otomatik kısa mesaj yanıtlama özelliği, yedekleme gibi gelişımiş fonksiyonları da bulunan SecEMS ücretsiz olarak sunuluyor. Buradan edinebileceğiniz uygulama signed (sertifikalandırılmış) olarak geliyor ve tüm Symbian S60 3.sürüm cihazlarda sorunsuz çalışıyor.

:: Kısa mesajların şifrelenmesi sizin için önemli mi?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kısa Mesajlarınızı Şifreleyin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa Mesajlarınızı Şifreleyin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa Mesajlarınızı Şifreleyin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "