Okunma

Kısa Notlar İçin Kalem Kağıt Aramayın


13 Ağustos 2009 Perşembe 07:29
Kısa Notlar İçin Kalem Kağıt Aramayın

Anlık olarak kısa notlar kaydetmek istediğinizde, kalem kağıt arama derdinden sizi kurtaran MyNotes uygulaması; asıl manası, notlar alabileceğiniz ve bunları yönetebileceğiniz bir uygulama olsa da gelişmiş özelliklere sahip.

UTF-8 destekli not uygulamasının, kullanışlı arayüzü notlarınızı oldukça kolay yönetilebilir hale getiriyor. Dahili dosya yöneticisine sahip olan uygulama notlarınızda arama yapabilmenize de olanak tanıyor. Yedek alma yeteneğine de sahip olan uygulama yedekleri kendince, bilinmeyen bir formatta saklıyor.


Uygulamanın arama özelliği oldukça kullanışlı.

Hem yedekler için hem de mevcut notlar için şifreleme desteğine sahip olan uygulama, renk şeması seçimi gibi keyifli özellikler de sunmaktan pek geri kalmıyor.

Buradan indirebileceğiniz uygulama tüm Java destekli mobil cihazlarda sorunsuz çalışıyor. Ancak uygulamanın sadece jar dosyasına sahip olduğunu da belirtelim.

:: Siz de kısa notlar için taslaklar kaydedenlerden misiniz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kısa Notlar İçin Kalem Kağıt Aramayın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    çok güzelmiş işime yarayacak tşk. ederim

" Kısa Notlar İçin Kalem Kağıt Aramayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa Notlar İçin Kalem Kağıt Aramayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa Notlar İçin Kalem Kağıt Aramayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "