Okunma

Kısa süreliğine ücretsiz 6 iOS uygulaması-9 Mart


09 Mart 2017 Perşembe 18:35
Kısa süreliğine ücretsiz 6 iOS uygulaması-9 Mart

Hepimizin de bildiği üzere Apple belirli aralıklarla uygulama mağazası App Store’da bulunan rastgele seçilmiş ücretli uygulamaları, sınırlı bir süre için ücretsiz indirilebilir hale getiriyor.

Kısa süreliğine ücretsiz 6 iOS uygulaması!

Sınırlı bir süre için ücretsiz indirilmeye sunulan iOS uygulamalarını sizler için sıraladık.

Şunu hatırlatmadan geçmeyelim, zira siz bu yazıyı okurken dahi listedeki uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var. Bu yüzden indirmek istediğiniz uygulama için acele etseniz iyi olur.

17-03/09/kisa-sureligine-ucretsiz-6-ios-uygulamasi-9-mart-1.jpg

Giffiti

Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınıza eğlenceli GİF’ler ekleyerek, daha sonra sosyal medya platformlarında hızlıca paylaşabilirsiniz

17-03/09/kisa-sureligine-ucretsiz-6-ios-uygulamasi-9-mart-2.jpeg

FotoMed

İnsan anatomisi veya hastalıklar hakkında merak ettiğiniz ne varsa, FotoMed uygulaması sayesinde hızlıca öğrenebilirsiniz.

17-03/09/kisa-sureligine-ucretsiz-6-ios-uygulamasi-9-mart-3.jpg

Pro Camera

Gelişmiş bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Pro Camera, kullanıcılarına birçok farklı filtre ve efekt seçeneği sunuyor.

17-03/09/kisa-sureligine-ucretsiz-6-ios-uygulamasi-9-mart-4.jpg

Jet Scanner

Jet Scanner uygulaması ile belgeleri taratarak, fotoğraf veya PDF dosyası olarak kayıt edebilirsiniz.

17-03/09/kisa-sureligine-ucretsiz-6-ios-uygulamasi-9-mart-5.jpg

PhotoGram

Adından da anlaşılabileceği üzere PhotoGram, Instagram hesabınıza toplu halde birçok farklı fotoğraf eklemenize olanak tanıyan bir uygulama.

17-03/09/kisa-sureligine-ucretsiz-6-ios-uygulamasi-9-mart-6.jpg

QUIKchat

Son olarak, eğer siz de standart metin mesajlarından sıkıldıysanız QUIKchat uygulaması sayesinde arkadaşlarınıza, sonradan kendiliğinden silinen, kısa video mesajlar yollayabilirsiniz.

:: Siz bu uygulamalar hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Kısa süreliğine ücretsiz 6 iOS uygulaması-9 Mart”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  İşe yarayan tek uygulama scan sa oda ücretli zaten

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Bazıları oldum olası zaten ücretsiz olan uygulamalar yani kısa süreliğine falan değil. bazıları da ayın 7 sinde ücretsiz olup 2 saat önce fiyatı eskisine dönenler. bence daha çok popüler ama paralı uygulamaları kovalayın. örnek vermek gerekirse benim listemde; Camera Plus Pro, Camera Plus: For MAcro Photos, CamScanner+ , ProCam 4, Phone Drive, AG Drive, Botanicula, Samorost 3, Machinarium, DataMan Next, TextGrabber, Don't Starve: Pocket Edition, Broken Age, Submerged gibi uygulamalar var. Yani değsin çıtaakkksss 😉

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Vat ia dis patitis

 4. SDN Okuru dedi ki:

  hepsi patates

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Jet scanner neden ücretli hala

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Useless

" Kısa süreliğine ücretsiz 6 iOS uygulaması-9 Mart konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa süreliğine ücretsiz 6 iOS uygulaması-9 Mart ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa süreliğine ücretsiz 6 iOS uygulaması-9 Mart ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "