Okunma

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları!


24 Mart 2018 Cumartesi 23:00
Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları!

En popüler 2 mobil işletim sisteminden biri olan Android için, önceden ücretli olan ancak kısa bir süreliğine ücretsiz indirilmeye sunulan uygulamaları sizler için sıraladık. Bakalım Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları listemizde hangi uygulamalar var?

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları!

Birçok farklı uygulama ve oyunun bulunduğu listemize geçmeden önce şu uyarıyı yapmadan geçmeyelim. Siz bu yazıyı okurken dahi listedeki uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var, dolayısıyla indirmek istediğiniz uygulama için acele etseniz iyi olur.

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları

Notecation

Notecation, akıllı cihazınızdaki GPS bilgilerini etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayan konum tabanlı bir hatırlatıcı uygulama.

:: Notecation uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları

Secure Note

Secure Note uygulaması ile tüm özel notlarınızı, şifrelerinizi vb. şifreli bir şekilde telefonunuzda güvenle saklayabilirsiniz.

:: Secure Note uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları

Runtastic Road Bike PRO

Runtastic Road Bike PRO uygulaması ile bir çeşit sosyal ağ yapısına katılarak yepyeni bisiklet güzergahları keşfedip paylaşabilirsiniz.

:: Runtastic Road Bike PRO uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları

Logarithm Calculator Pro

Adından da anlaşılabileceği üzere Logarithm Calculator Pro uygulaması ile rahatsız edici reklamlar olmak sızın, kolay ve hızlı bir şekilde logaritma hesapları yapabilirsiniz.

:: Logarithm Calculator Pro uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları

Fractions Math Pro

Fractions Math Pro uygulaması ile rahatsız edici reklamlar olmak sızın, kolay ve hızlı bir şekilde karmaşık kesir hesaplamaları yapabilirsiniz.

:: Fractions Math Pro uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları

Binary Calculator Pro

Binary Calculator Pro uygulaması ile rahatsız edici reklamlar olmak sızın, kolay ve hızlı bir şekilde ondalık sayı tabanında hesaplamalar yapabilirsiniz.

:: Binary Calculator Pro uygulamasını indir!

Learn Spanish with MosaLingua

Tescilli ve popüler bir dil öğrenme uygulaması olan Learn Spanish with MosaLingua ile uygulama tabanlı gelişmiş İspanyolca eğitimi alabilirsiniz.

:: Learn Spanish with MosaLingua uygulamasını indir!

:: Siz bu uygulamalar hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları!”

  1. Kerim dedi ki:

    Bu uygulamalar para ile satilmiyordu zaten diye biliyorum.

  2. samuel atakama dedi ki:

    Bu çeşit haberleri daha sık yapmanız temennisiyle teşekkürler shiftdelete…

" Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "