Okunma

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları!


31 Mart 2018 Cumartesi 23:59
Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları!

En popüler 2 mobil işletim sisteminden biri olan Android için, önceden ücretli olan ancak kısa bir süreliğine ücretsiz indirilmeye sunulan uygulamaları sizler için sıraladık. Bakalım Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları listemizde hangi uygulamalar var?

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları!

Birçok farklı uygulama ve oyunun bulunduğu listemize geçmeden önce şu uyarıyı yapmadan geçmeyelim. Siz bu yazıyı okurken dahi listedeki uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var, dolayısıyla indirmek istediğiniz uygulama için acele etseniz iyi olur.

Quick Volume Controls

Quick Volume Controls bildirim alanından ses seviyesini hızlı ve etkili bir şekilde kontrol etmenizi sağlayan işlevsel bir yardımcı uygulama.

:: Quick Volume Controls uygulamasını indir!

Kids Commission

Kids Commission, çocuk eğitimi ve gelişimini takip etmenizi sağlan etkili – fonksiyonel bir uygulama.

:: Kids Commission uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları

Digits

Digits, ana ekranınıza sayısal olarak adlandırılmış özel uygulama kısayolları eklemenize olanak tanıyan bir Widget uuygulaması.

:: Digits uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları

Matematik Bulmacalar PRO 2018

:: Matematik Bulmacalar PRO 2018 uygulamasını indir!


Not: Bundan sonraki sayfalarda birbirinden harika ve keyifli birçok farklı oyun bulabilirsiniz.


Jungleverse: Tiki Cups Kids

:: Jungleverse: Tiki Cups Kids uygulamasını indir!
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "