Okunma

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları!


31 Mart 2018 Cumartesi 23:00
Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları!

Bir başka Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamaları derlemesi ile karşınızdayız. Bakalım bu hafta App Store’da bulunan rastgele seçilmiş ücretli uygulamalardan hangileri, sınırlı bir süre için ücretsiz indirilebilir hale getirilmiş.

Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamaları!

Sınırlı bir süre için ücretsiz indirilmeye sunulan iOS uygulamalarını sizler için sıraladık. Şunu hatırlatmadan geçmeyelim, siz bu yazıyı okurken dahi listedeki uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var. Bu yüzden indirmek istediğiniz uygulama için acele etseniz iyi olur.

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

Screenshot-Webpage Screenshot

Adından da anlaşılabileceği üzere Screenshot-Webpage Screenshot uygulaması ile web sayfalarını yüksek çözünürlüklü ekran görüntüleri olarak kayıt edebilirsiniz.

:: Screenshot-Webpage Screenshot uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

Secret Folder Lock

Secret Folder Lock uygulaması ile fotoğraf, video, not ve ses kayıtlarınızı üstün güvenlik önlemleri altında saklayabilirsiniz.

:: Secret Folder Lock uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

Newton – Gravity Puzzle

Newton – Gravity Puzzle, yerçekimini kullanarak oynanılan zevkli ve bir o kadar heyecanlı bir bulmaca oyunu.

:: Newton – Gravity Puzzle uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

Measurey Tape

Measurey Tape, telefonunuzun kamerası aracılığı ile arttırılmış gerçeklik algoritmalarından yararlanarak nesnelerin uzunluğunu ölçmenizi sağlayan bir uygulama.

:: Measurey Tape uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

a.IRON HUD

a.IRON HUD bir gelişmiş bilim-kurgu tarzı cama yansıtmalı araç göstergesi uygulaması. Uygulamayı açıp aracınızın ön camının arkasına koyarak, yansıtılmış dijital göstergelerden yararlanabilirsiniz.

:: a.IRON HUD uygulamasını indir!

:: Siz bu uygulamalar hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları!”

  1. Mustafa Mut dedi ki:

    Bu haftaki önerilen uygulamalar gerçekten işe yarar. Teşekkür ederim.

" Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "