Okunma

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları


10 Nisan 2018 Salı 11:30
Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

Bir başka kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları derlemesi ile karşınızdayız. Bakalım bu hafta App Store’da bulunan rastgele seçilmiş ücretli uygulamalardan hangileri, sınırlı bir süre için ücretsiz indirilebilir hale getirilmiş?

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları!

Sınırlı bir süre için ücretsiz indirilmeye sunulan iOS uygulamalarını sizler için sıraladık. Şunu hatırlatmadan geçmeyelim, siz bu yazıyı okurken dahi listedeki uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var. Bu yüzden indirmek istediğiniz uygulama için acele etseniz iyi olur.

Alloy

iOS’in Android‘e göre dezavantajı olan Launcher‘ı kapatan Alloy uygulaması sayesinde tüm uygulamalarınızı tek bir ekranda toplayıp ulaşmanızı sağlıyor. Uygulama ile ayrıca belirlediğiniz kısayolları bildirim merkezine de ekleyebiliyorsunuz.

Alloy uygulamasını indirmek için tıklayın

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamalarıyazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "