Okunma

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları


14 Nisan 2018 Cumartesi 13:00
Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

Bir başka kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları derlemesi ile karşınızdayız. Bakalım bu hafta App Store’da bulunan rastgele seçilmiş ücretli uygulamalardan hangileri, sınırlı bir süre için ücretsiz indirilebilir hale getirilmiş?

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları!

Sınırlı bir süre için ücretsiz indirilmeye sunulan iOS uygulamalarını sizler için sıraladık. Şunu hatırlatmadan geçmeyelim, siz bu yazıyı okurken dahi listedeki uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var. Bu yüzden indirmek istediğiniz uygulama için acele etseniz iyi olur.

Boximize

Not alma uygulaması olan Boximize, farklı yapısı ile dikkat çekiyor. Notlarınızı; kategoriler halinde sıralayabilir, fotoğraf ve konum bilgisi ekleyebilir ve çizim yapabilirsiniz. Normalde 8.99 dolar olan uygulamayı kısa süreliğine ücretsiz olmuşken sakın kaçırmayın.

Boximize indir

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamalarıyazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "