Okunma

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları!


20 Ağustos 2017 Pazar 16:00
Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları!

Hepimizin de bildiği üzere Apple belirli aralıklarla uygulama mağazası App Store’da bulunan rastgele seçilmiş ücretli uygulamaları, sınırlı bir süre için ücretsiz indirilebilir hale getiriyor.

Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamaları!

Sınırlı bir süre için ücretsiz indirilmeye sunulan iOS uygulamalarını sizler için sıraladık.

Şunu hatırlatmadan geçmeyelim, zira siz bu yazıyı okurken dahi listedeki uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var. Bu yüzden indirmek istediğiniz uygulama için acele etseniz iyi olur.

17-08/20/kisa-sureligine-ucretsiz-ios-uygulamalari-20-agustos-sdn-shiftdeletenet-1.jpeg

Easy Backup Pro

Easy Backup Pro uygulaması ile rehberinizi kolayca yedekleyebilir, e-posta veya bulut sürücü aracılığıyla çeşitli formlarda saklayabilirsiniz.

17-08/20/kisa-sureligine-ucretsiz-ios-uygulamalari-20-agustos-sdn-shiftdeletenet-2.jpeg

Movies with Friends

Adından da anlaşılabileceği üzere Movies with Friends arkadaşlarınızla Netflix üzerinden yeni ve popüler filmleri keşfetmenizi kolaylaştıran bir uygulama.

17-08/20/kisa-sureligine-ucretsiz-ios-uygulamalari-20-agustos-sdn-shiftdeletenet-3.jpeg

RemindMeAt

Gelişmiş bir hatırlatma uygulaması olan RemindMeAt, emsallerinden farklı olarak widget ve konum desteğine de sahip.

17-08/20/kisa-sureligine-ucretsiz-ios-uygulamalari-20-agustos-sdn-shiftdeletenet-4.jpeg

White Noise +

White Noise+ uygulamasında bulunan ve renk kodları şeklinde gruplandırılmış sesler sayesinde, derin ve rahatlatıcı bir uykuya dalabilirsiniz.

17-08/20/kisa-sureligine-ucretsiz-ios-uygulamalari-20-agustos-sdn-shiftdeletenet-5.jpeg

Starling

Starling – ALAC, FLAC, APE, WavPack ve daha birçok formatta yüksek kalitede (24/32 bit) ses dosyalarını kayıpsız dinlemenizi sağlayan gelişmiş bir masaüstü sınıfı müzik çalar uygulaması.

17-08/20/kisa-sureligine-ucretsiz-ios-uygulamalari-20-agustos-sdn-shiftdeletenet-6.jpeg

Color

Son olarak, Color uygulaması ile fotoğraflar üzerinde hassas ton ve renk ayarları yaparak, kaliteli çalışmalara imza atabilirsiniz.

:: Siz bu uygulamalar hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "