Okunma

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları!


30 Eylül 2017 Cumartesi 23:30
Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları!

Bir başka Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamaları derlemesi ile karşınızdayız. Bakalım bu hafta App Store’da bulunan rastgele seçilmiş ücretli uygulamalardan hangileri, sınırlı bir süre için ücretsiz indirilebilir hale getirilmiş.

Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamaları!

Sınırlı bir süre için ücretsiz indirilmeye sunulan iOS uygulamalarını sizler için sıraladık. Şunu hatırlatmadan geçmeyelim, siz bu yazıyı okurken dahi listedeki uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var. Bu yüzden indirmek istediğiniz uygulama için acele etseniz iyi olur.

Docky

Docky uygulaması duvar kağıdı üzerinde küçük oynamalar yaparak, Dock bölümünün arka planını özelleştirmenizi sağlar.

iGIF Creator

Adından da anlaşılabileceği üzere iGIF Creator uygulaması ile kısa sürede birbirinden harika GIF’ler oluşturabilirsiniz.

Phone Drive

Bulut sürücü desteğine de sahip olan Phone Drive, iOS işletim sistemi için geliştirilmiş fonksiyonel bir dosya yönetim uygulaması.

Background Color

Background Color uygulaması ile birbirinden harika ve göz alıcı takvim destekli duvar kağıtları hazırlayabilirsiniz.

TKeyboard

iPhone klavyesi sizi zorluyorsa TKeyboard tam da sizin aradığınız türden bir uygulama. Zira TKeyboard uygulaması ile Mac bilgisayarınızın klavyesini iPhone’da kullanabilirsiniz.

Capo touch

Gelişmiş tonlama ayarlarına sahip bir müzik çalar uygulaması olan Capo touch ile arşivinizdeki müzikleri yeniden keşfedebilirsiniz.

:: Siz bu uygulamalar hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "