Okunma

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları!


28 Nisan 2018 Cumartesi 16:30
Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları!

Bir başka Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamaları derlemesi ile karşınızdayız. Bakalım bu hafta App Store’da bulunan rastgele seçilmiş ücretli uygulamalardan hangileri, sınırlı bir süre için ücretsiz indirilebilir hale getirilmiş.

Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamaları!

Sınırlı bir süre için ücretsiz indirilmeye sunulan iOS uygulamalarını sizler için sıraladık. Şunu hatırlatmadan geçmeyelim, siz bu yazıyı okurken dahi listedeki uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var. Bu yüzden indirmek istediğiniz uygulama için acele etseniz iyi olur.

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

PPI: Projected Personality Interpreter

PPI uygulaması ile sosyal medya ayak iziniz (Twitter, Facebook, vb.), Bloglar ve web sayfaları gibi kaynaklardan analiz edilerek çıkarılmakta. Böylelikle sanal ortamda kişiliğinizi ne ölçütte yansıttığınızı öğrenebilirsin.

:: PPI: Projected Personality Interpreter uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

Mordheim: Warband Skirmish

Mordheim: Warband Skirmish yeni nesil bir karakter geliştirme ve strateji oyunu.

:: Mordheim: Warband Skirmish uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

VR Guide: Universal Studios

Universal Studios tarafından VR başlıklar ile uyumlu olarak yayınlanan bu sanal gerçeklik uygulaması, sizi bir film setinin tam ortasına götürebilir.

:: VR Guide: Universal Studios uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

Galaxy Trucker Pocket

Galaxy Trucker Pocket kendi uzay gemilerinizi yaptığınız ve savaştırdığınız bir tür bulmaca – macera oyunu.

:: Galaxy Trucker Pocket uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

Backgammon HD

Backgammon HD, App Store’da bulunan bir numaralı yüksek çözünürlüklü Tavla oyunu olmakla beraber, çevrimiçi eşleşme desteği de sunmakta.

:: Backgammon HD uygulamasını indir!

Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

aSmart HUD

aSmart HUD bir gelişmiş cama yansıtmalı araç göstergesi uygulaması. Uygulamayı açıp aracınızın ön camının arkasına koyarak, yansıtılmış dijital göstergelerden yararlanabilirsiniz.

:: aSmart HUD uygulamasını indir!

:: Siz bu uygulamalar hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "