Okunma

Kişiye Özel Apple Eğitimleri


21 Ekim 2012 Pazar 18:45
Kişiye Özel Apple Eğitimleri

Apple ürünlerine gün geçtikçe artan ilgi, Apple’ın Türkiye pazarındaki ufak payını sürekli arttırmaya devam etmesi, ürünlere ve işletim sistemlerine olan ilgiyi de arttırıyor. Aynı zamanda bu ürünlerin ve yazılımların kullanımı için eğitim de gerekiyor.

Türkiye’deki en büyük APR’lardan (Apple Premium Reseller) biri olan Pupa, Apple kullanmaya yeni başlayan kullanıcıların bu uyum problemlerini yok etmek ve sahip olduğu Apple ürünlerini daha verimli kullanmak isteyen kullanıcılara Pupademi adı altında eğitimler vermeye başladı.

Apple ürünlerini tanımak

Pupademi’de, Pupademisyenler eşliğinde 1 saat boyunca tüm Apple ürünleri ve programlarına dair temel kavramlarla ilgili kişiye özel eğitim veriliyor. Eğitimlerde Mac, iPad, iPhone, iCloud, Mail, iWork, iPod, iTunes, iPhoto, iMovie ve GarageBand hakkında genel bilgiler veriliyor.

Pupademi’de, 3 farklı eğitim var; 1 saatlik, 3 aylık ve 6 aylık. 1 saatlik eğitimin ücreti 49 TL, haftalık 1 saatlik eğitimlerden oluşan 3 aylık eğitimin ücreti 149 TL ve haftalık 1 saatlik eğitimlerden oluşan 6 aylık eğitimin ücreti ise 249 TL. Eğitimler Pupa’nın Caddebostan ve Akmerkez’deki mağazalarında gerçekleştiriliyor.

:: Kişiye Özel Apple Eğitimleri
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Kişiye Özel Apple Eğitimleri”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  3 aylik egitim icin randevu alabilirnmiyim
  Arzu Aydin Ertan
  0533 478 16 93

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Sevgili Apple kullanıcıları paraları bayılsınlar haha 🙂

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Ben telefonu tutma eğitimi almak istiyorum ücreti nedir?

 4. SDN Okuru dedi ki:

  çok başarılı bir eğitim planlaması. çok ön yargılı yaklaşmamak lazım. Sami Bey’inde paylaştığı gibi ilgi artık Apple’ın ürünlerine artıyor. 6 aylık eğitimin ücreti, eğitim içeriği için gayet makul.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Ordan burdan apple habire para istiyor

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Essegimi satar odunlari sırtimda taşır bu eğitime katılır birseyler öğrenmeye çalışırım. Bizim koyde hava atarım

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Bune ya apple fan boy olayini sdn gibi sitelerden takip ettikleri cok belli

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Pes dogrusu

" Kişiye Özel Apple Eğitimleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kişiye Özel Apple Eğitimleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kişiye Özel Apple Eğitimleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "