Okunma

Klavye kısayollarına tamamen hakim olun!


21 Haziran 2018 Perşembe 13:25
Klavye kısayollarına tamamen hakim olun!

Klavye kısayolları söz konusu olduğunda her bilgisayar kullanıcısının bir eksiği elbet bulunur. Bilgisayar kullanırken en önemli noktalardan biri de bu kısayollara hakim olmaktan geçiyor. O yüzden kendimizi ister istemez, bu konuda hizmet veren bir kaynağa yönlendirme ihtiyacı hissediyoruz. Kısayollar hakkında kullanıcılara kaynak olmayı amaçlayan Defkey, bu alanda büyük bir boşluğu dolduruyor.

Defkey ile klavye kısayolları elinizin altında!

Kullandığınız programlarda ve işletim sisteminizin genelinde kısayol tuşlarına ulaşmada sorun yaşıyorsanız, işte tam burada Defkey devreye giriyor. Üstelik sadece oyunlar için değil, aynı zamanda video oyunlarında da kısayol tuşlarına buradan ulaşabiliyor ve işinizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Üstelik sitenin verdiği hizmet sadece belli programların kısayollarından oluşmuyor. Aynı zamanda klavye üzerinde nasıl yapılacağını bilmediğiniz sembolleri de buradan görebiliyorsunuz. Hatta bir kısa yol üzerine gelerek, aynı kombinasyonun başka hangi uygulamalarda çalıştığını görebiliyorsunuz.

Site Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki farklı dilde destek veriyor.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Klavye kısayollarına tamamen hakim olun! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Klavye kısayollarına tamamen hakim olun! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Klavye kısayollarına tamamen hakim olun! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "