Okunma

Klavyenizi Koruyun


27 Mart 2008 Perşembe 22:00
Klavyenizi Koruyun
Keylogger adı verilen ve internetten bulaşıp, klavyenizde basılan her tuşu gizlice kaydederek bankacılık ve online alışveriş işlem bilgilerinizi çalmayı hedefleyen zararlı yazılımları Zemana AntiLogger ile engellemek mümkün. Zemana Bilişim Teknolojileri tarafından test çalışmaları tamamlanarak dünya pazarına sunulan Zemana AntiLogger, internet bankacılığında yaygınlaşan sanal klavye uygulamasının da engellemekte yetersiz kaldığı saldırılara, sezgisel koruma özelliğiyle karşı duruyor.


Sezgisel Koruma

Zemana Anti-KeyLogger Modülü, farklı yöntemler ile çalışan klavye kaydedici zararlı yazılımların tümünün saldırı metotlarına karşı geliştirilmiş çok güçlü bir koruma sağlıyor. Zemana AntiLogger, bilinen tüm yöntemler ile çalışan klavye kaydedici yazılımlarını engellediği gibi, kullandığı sezgisel koruma metodu ile henüz ortaya çıkmamış saldırı yöntemlerine karşı da bilgisayarı koruyor. Anti-KeyLogger Modülü, bu özelliği sayesinde, piyasada yaygın olarak kullanılan ve dünyaca tanınmış çeşitli güvenlik yazılımlarının bile yakalayamadığı, bilinmeyen keylogger zararlılarına karşı yepyeni ve çok güçlü bir güvenlik sağlıyor. Ürünün test sürümünü buradan edinmek mümkün.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Zemana
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Klavyenizi Koruyun”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Full versiyonuna sahip olan var mı? ya da paylaşabilecek olan…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    program çok iyi çalışıyor ancak deneme süresi 15 gün biraz kısa tutmuşlar…

  3. SDN Okuru dedi ki:

    çalıştıramadım :(…

" Klavyenizi Koruyun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Klavyenizi Koruyun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Klavyenizi Koruyun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "