Okunma

Klon Savaşları’nda Yerinizi Alın


04 Nisan 2009 Cumartesi 20:38
Klon Savaşları’nda Yerinizi Alın

Cartoon Network’ün popüler çizgi serisi Star Wars: The Clone Wars akımına siz de kapıldıysanız, Yoda Usta, Anakin ya da Ahsoka ile güce dengeyi getirme çalışmalarına tarayıcınız üzerinden Path of the Jedi ile devam edebilirsiniz.

Shadow of Grievous, Assassin’s Snare ve Ambush on Vassek adlı üç ayrı bölümün oynanabildiği platform oyununda ışın kılıcınızın yanı sıra, her karakterin kendine özgü Jedi numaraları da en büyük yardımcınız olacak.

Büyük haritaları ve ortalamanın üzerinde grafikleri olan Path of the Jedi, tamamen tarayıcı üzerinden çalıştığı için yüklenmesi biraz uzun sürebiliyor. Yine de Star Wars evreninde maceranın tadına varmak için vakit kaybetmeden bu sayfadan oyuna başlayabilirsiniz.

:: Oyunla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Cartoon Network
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Klon Savaşları’nda Yerinizi Alın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Klon Savaşları’nda Yerinizi Alın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Klon Savaşları’nda Yerinizi Alın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "