Okunma

Koç Holding’in Teknolojileri Ödüllendirildi


25 Eylül 2013 Çarşamba 13:33
Koç Holding’in Teknolojileri Ödüllendirildi

Koç Holding’in İnsan Kaynakları alanında gerçekleştirdiği “E-Onay ve İş Akışları Mobil Uygulama Projesi“, “SAP Türkiye Yılın Mobilite Ödülü”ne layık görüldü. “E-Onay Mobil Entegrasyonu Projesi” ile Koç Topluluğu bünyesindeki üst düzey yöneticilerin onay ve bildirim süreçleri mobil platforma taşınıyor.

Mobil ortamda bilgi görüntüleme ve onay

Koç Holding’de yeniden yapılandırılan bir diğer süreç de Çalışan ve Yönetici İş Akışları. Hayata geçirilen proje ile Koç Holding çalışanlarının bilgi görüntüleme, güncelleme ve talep işlemlerini online ve mobil ortamda yapmaları sağlanıyor.

Koç Holding’te yönetici onay işlemleri de geliştirilen uygulama ile her türlü mobil cihazdan tek tuşla yapılabilecek hale geliyor. Koç Holding İnsan Kaynakları süreçlerinde teknolojik altyapı ve yeniliklerin kullanılması ile çalışan bağlılığının ve verimliliğinin arttırılması hedefleniyor. (AA)

:: Şirketlerin insan kaynaklarına dönük teknloji yatırımları ile ilgili gözlemleklerinizden bahseder misiniz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Koç Holding’in Teknolojileri Ödüllendirildi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Oldukça önemli bir gelişme, her şirketin yetki akışlarını mobil ortama taşıması olmazsa olmazlardan. Koç iyidir insana yatırım yapar.

" Koç Holding’in Teknolojileri Ödüllendirildi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Koç Holding’in Teknolojileri Ödüllendirildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Koç Holding’in Teknolojileri Ödüllendirildi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "